خطیب جمعه قم با اشاره به انتظارات از مسئولین گفت: مسئولین مشکلات معیشتی مردم و زمینه جلب رضایت عمومی را فراهم کنند که یک مشارکت پرشور در انتخابات ایجاد شود که بتوانیم بگوییم بعد از ۴۰ سال هم این مردم بر سر پیمانی که با امام، شهدا و رهبر معظم انقلاب بستند، هستند.
رئیس پلیس آگاهی قم از انهدام باند سرقت سیم و کابل اداره مخابرات و برق استان و کشف ۴۰ فقره سرقت دراین‌رابطه خبر داد.
رئیس اداره امور بین‌الملل آستان مقدس قم از حضور بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ گردشگر بین‌المللی از حدود ۷۰ کشور طی دو ماه مهر و آبان در حرم مطهر خبر داد و گفت: بیشترین تعداد گردشگر به ترتیب به کشورهای چین، روسیه، فرانسه، لهستان، آمریکا، اسپانیا، آلمان، ترکیه، برزیل و یونان اختصاص دارد.
هم‌زمان با ایام شهادت جان‌سوز حضرت فاطمه زهرا (س) پیکرهای پنج نفر از شهیدان گمنام دوران دفاع مقدس عصر پنجشنبه با استقبال پرشور و حماسی مردم قم وارد این شهر مقدس شد.
اکبر ابدالی بیان داشت: گسترش ظرفیت تولید محصولات در حوزه اسباب‌بازی و وسایل سرگرمی موردنیاز کودکان و نوجوانان با درنظرگرفتن ارزش‌های ایرانی و اسلامی، از مهم‌ترین راهبردهای موردتوجه اداره کل صنعت، معدن و تجارت قم برای جذب سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به فعالیت‌های اقتصادی در بخش صنعت استان است.
مسئول ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی استان قم گفت: رشد سیاسی و فضای نخبه‌پروری از دغدغه‌های بسیج دانشجویی است که در این راستا برنامه‌های متعددی برای دانشجویان برگزار می‌شود.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از انهدام دو باند سارقان خودروی پراید و سیم و کابل و کشف هفت‌دستگاه خودروی مسروقه در این استان خبر داد.
 با حضور رئیس پلیس پیشگیری فراجا و فرمانده انتظامی استان قم از خدمات ستوان یکم «غلامرضا ملکی» به‌عنوان مدیر جهادی فرماندهی انتظامی استان قم در سال ۱۴۰۲ تقدیر شد.
مدیرعامل شرکت گاز استان قم، گفت: یک مشترک با قبض ۵۰ میلیونی در استان قم وجود داشت که در منزل استخر داشت که در روزهای که از استخر  استفاده نداشت هم گاز استخر را قطع نمی‌کرد.
دبیر ستاد راهبری معماری و شهرسازی گفت: باید کالبد شهری حول اندیشه و معماری اسلامی شکل بگیرد.
مسئول گروه جهادی شهید محمد بنیادی گفت: هدف میز مهربانی این است که با رویی خوش و گشاده با بانوان در مورد مسئله حجاب صحبت شود تا آنچه از دین و مکتب به سمت فراموشی می‌رود یادآوری شود.
هفدهمین نمایشگاه فرش دستباف قم با حضور مسئولان افتتاح شد.
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: در نیمه نخست امسال آفات در ۱۳ هزار هکتار از سطح زیر کشت مزارع، باغات و گلخانه‌های استان با استفاده از فرآورده‌های غیرشیمیایی کنترل شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم علت افت کیفیت آب قم را کاهش سهم ورودی از سد کوچری و جبران کسری از منابع آب زیرزمینی عنوان کرد.
مدیر درمان تأمین اجتماعی قم گفت: در راستای حمایت از زوج‌های نابارور برای فرزندآوری، از ابتدای امسال تاکنون ۲۴ میلیارد و ۳۳۳ میلیون ریال از هزینه‌های آنان توسط تأمین اجتماعی پرداخت شد.
حجت‌الاسلام سید حسن ابطحی جانباز ۷۰ درصد استان قم، روز سه‌شنبه دار فانی را وداع گفت و به کاروان شهدا پیوست.
معاون بهره‌برداری شرکت توزیع نیروی برق قم، گفت: مجوز احداث سه هزار نیروگاه خورشیدی پنج کیلوواتی خانگی در این استان با موافقت وزارت نیرو صادر شد.
دادستان عمومی و انقلاب قم با اشاره به دستگیری متهمان پرداخت وام ازدواج با جعل اسناد رسمی در این استان گفت: کیفرخواست مدیر یک بانک به‌همراه همدستانش به‌دلیل پرداخت ۲۴۴ فقره وام با جعل اسناد رسمی صادر شد.
رئیس پلیس راهور قم گفت: مالکان خودرو و موتورسیکلت‌های توقیف شده تا پایان سال ۱۴۰۱ درصورتی‌که تا ۱۵ روز آینده جهت ترخیص وسایل نقلیه خود اقدام نکنند؛ وسیله نقلیه آنان بلاصاحب محسوب می‌شود.
رئیس هیات تیراندازی قم گفت: ترکیب تیم تیراندازی این استان به‌منظور حضور در سی و دومین دوره مسابقات قهرمانی سلاح‌های بادی کشور مشخص شد.