با انتصاب معتمدی به‌عنوان معاون عمرانی استاندار قم؛

برکناری مرد شماره یک پروژه‌های عمرانی استان/ آیا گره کور پروژه‌های شهری باز می‌شود؟

با حکم شاهچراغی به معتمدی بالاخره بهشتی از معاونت عمرانی استاندار ی قم برکنار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، هماهنگی و ارتباط بین مدیران شهری با مدیران استان قم در طی چند سال اخیر همواره خبرساز شده و در برخی از زمان‌ها شاهد مصاحبه‌های تندوتیز از سوی برخی از اعضای شورا و معاونان شهرداری بودیم که دامنه اختلافات را به رسانه‌ها نیز باز کرد.

شاید مصداق بارز و مشخص این اختلاف را در پروژه شهید کیوانفر مشاهده کرد، جایی که حتی رأی و نظر استاندار سابق هم چاره‌ساز نشد به‌طوری‌که پروژه شهید کیوانفر که یکی از حیاتی‌ترین پروژه‌های شهری در منطقه 3 شهرداری بود با وجود طی‌کردن مراحل قانونی در ایستگاه معاونت عمرانی استانداری قم برای همیشه متوقف شد.

به‌هرحال مخالفت‌هایی که از سوی معاونت عمرانی استانداری قم صورت گرفت موجب شد که این پروژه علی‌رغم تاکید شهردار و شورای اسلامی شهر قم به سرانجام نرسد هرچند که شهردار قم نیز آنچنان اصراری بر اجرای پروژه نکرد.

حال با برکناری بهشتی معاون عمرانی استاندار  و انتخاب معتمدی - از مدیران اصفهانی که با آقای سقائیان نژاد وارد قم شد - این انتظار می‌رود که گره کور پروژه‌های شهری مانند پروژه شهید کیوانفر باز شود و علاوه بر این ارتباط و هماهنگی خوبی بین مدیران استان با مدیران شهری برقرار شود.

 انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/30613
اخبار مرتبط

نظرات شما