مدیرکل پست استان قم؛

آماده اجرای دومین نمایشگاه مجازی کتاب هستیم/ پست استان در بخش قبول مرسولات در سال گذشته در جایگاه دوم کشور است

مدیرکل پست استان قم با اشاره به جایگاه قم در بخش قبول مرسولات در کشور گفت: پست استان در اولین نمایشگاه مجازی کتاب در سال گذشته با حدود ۸۰ هزار مرسوله در جایگاه دوم کشور در بخش قبول مرسولات و پس از پایتخت قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، باقری منش مدیرکل پست استان قم با اشاره به عملکرد موفق پست استان در اولین تجربه همکاری در نمایشگاه کتاب سال گذشته اظهار داشت: پست در دومین نمایشگاه مجازی کتاب نیز حضور خواهد داشت و با توجه به اهمیت پست استان به علت تعدد ناشران استان قم در صدد هستیم امسال نیز مانند سال گذشته نقش مهم پست استان را در قبول و توزیع مرسولات این رویداد فرهنگی به خوبی ایفا نماییم.
وی با اشاره به جایگاه قم در بخش قبول مرسولات در کشور بیان داشت: پست استان سال گذشته با حدود ۸۰ هزار مرسوله در جایگاه دوم کشور در بخش قبول مرسولات و پس از پایتخت قرار گرفت، همچنین، رتبه پنجم در بین استان های کشور با توزیع حدود ۴۰ هزار مرسوله وارده به استان با محتوای کتاب در طول برگزاری نمایشگاه نامبرده را کسب نمودیم که ارقام قابل توجهی در سطح کشور است.
مدیرکل پست استان قم با اشاره به ارسال و توزیع مرسولات اولین نمایشگاه کتاب در سال گذشته تصریح کرد: با برنامه ریزی صحیح و همکاری مضاعف همکاران پست استان خوشبختانه مرسولات اولین نمایشگاه کتاب در سال گذشته  بدون رسوب در بخش قبول و توزیع، از ناشران سطح استان دریافت و با استفاده از شبکه مویرگی پست به مقاصد مختلف در سراسر کشور ارسال و توزیع شد، امسال نیز با استفاده از تجربه کسب شده در سال گذشته، رفع نقاط ضعف و تقویت زیر ساخت ها در نظر داریم در این اقدام فرهنگی قدم های موثری برداریم.
وی با اشاره به رعایت دقیق دستورالعمل‌های صادره در فرآیندهای پستی مستلزم اجرای موفق پروژه است بیان داشت: با برگزاری جلسات مستمر و تشکیل "کمیته نمایشگاه" آماده اجرای این رویداد با رعایت دقیق دستورالعمل های صادره از سوی حوزه فنی و برنامه ریزی شرکت ملی پست هستیم.
باقری منش با اشاره به حضور گسترده ناشران استان قم در این رویداد فرهنگی گفت: با ارتباط با ناشران استان در صدد تعامل دوسویه با ایشان هستیم و در نظر داریم با آموزش نحوه صحیح  بسته‌بندی مرسولات محتوی کتاب، آدرس نویسی اصولی، دریافت فاکتور الکترونیکی، برنامه زمان بندی تحویل بسته های خریداران به پست و... این همکاری به نحو شایسته انجام شود.
وی با اشاره به تقویت زیرساخت شرکت ملی پست اضافه کرد: شرکت ملی پست در سال جاری با تقویت زیرساخت  و تجهیز به ترولی ها و باکس های جمع آوری  با کمترین آسیب دیدگی کتب خریداری شده را به دست هموطنان خواهد رساند و تجربه استفاده از این امکانات در اولین نمایشگاه مجازی قرآن نشان داد که استفاده از این تجهیزات  به روز در کاهش بی ترتیبی و خسارات احتمالی بسیار تاثیر گذار است.
مدیرکل پست استان قم با اشاره به فرآیند کار اظهار داشت: پس از سفارش متقاضیان از طریق سایت پیش بینی شده،   ناشران فاکتور الکترونیکی را دریافت و روی مرسوله الصاق می نمایند ، مرسولات طبق برنامه زمانبندی جمع آوری و پس از تحویل و ورود به پست، پیامک به خریدار ارسال شده و با طی مراحل پستی و با توجه به فاصله بین ناشر و خریدار در کمترین زمان ممکن بسته ی کتاب در نشانی خریدار توزیع خواهد شد.
دومین نمایشگاه مجازی کتاب از تاریخ سوم بهمن ماه در سراسر کشورآغاز و تا دهم بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/30874
اخبار مرتبط

نظرات شما