ماجرای یک درگیری مسلحانه در قم

عصر امروز دو تن از قاچاقچیان مسلح در بلوار امین قم متوجه تعقیب از سوی نیروی انتظامی می‌شوند و شروع به تیراندازی می‌کنند که در این ماجرا و پس از ورود به بلوار جمهوری، یکی از شهروندان که با خودروی خود در حال عبور بود، با شلیک مستقیم تیر به سر، به قتل می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ولی ترابی معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان قم از درگیری مسلحانه بین ماموران این فرماندهی با قاچاقچی موادمخدر و دستگیری وی و فوت یک شهروند در این درگیری خبر داد.

وی در تشریح جزئیات این خبر افزود: ماموران با اقدام اطلاعاتی از حمل سلاح و مواد مخدر توسط  یک نفر قاچاقچی به وسیله یک دستگاه خوردو پژوه 405 در بلوار امین مطلع و با هماهنگی لازم به محل اعزام شدند و موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه خودرو در بلوار جمهوری مشاهده و دستور ایست برای راننده اش صادر شد، ادامه داد: راننده بدون توجه به اخطار پلیس ادامه مسیر داده و در درگیری مسلحانه، خودرو متوقف و متهم دستگیر شد.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان قم بیان داشت: از بازرسی داخل خودرو تعداد دو قبضه سلاح کمری و تعداد قابل توجهی فشنگ و مقادیری مواد مخدر کشف شد.

سرهنگ ترابی اظهار داشت: در این درگیری، راننده 24 ساله یک دستگاه خودروی کوئیک عبوری مجروح و به بیمارستان منتقل و در اثر شدت جراحات وارده فوت کرد.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان از بررسی بیشتر پیرامون این حادثه خبر داد و گفت: اخبار تکمیلی در این خصوص متعاقباً اعلام خواهد شد.انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/33925
اخبار مرتبط

نظرات شما