۲ نمایش حوزه هنری قم در جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک روی صحنه می‌رود

۲ نمایش تولیدی حوزه هنری قم عصر امروز چهارشنبه و فردا پنجشنبه در بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به روی صحنه می روند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان قم، نمایش «آخرین تقلب» نوشته فاطمه کیمیا به کارگردانی ابراهیم وفایی از هنرمندان باشگاه تئاتر تجربه در ۲ سانس از ساعت ۱۶ و ۱۸ و «سینا و غول نخود فرنگی» به نویسندگی و کارگردانی سید حسین فدایی حسین روز ۲ تیر در ۲ سانس از ساعت ۱۶ و ۱۸ در بخش مهمان جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان به روی صحنه می‌روند.

نمایش «آخرین تقلب» که تیم بازیگران آن را بچه‌های کانون سردار شهید قاسم سلیمانی مسجد حسینی قم تشکیل می‌دهند، نخستین ثمره‌ جریان احیای تئاتر بچه‌های مسجد است که در یک جشنواره رسمی و بین‌المللی تئاتر حاضر و به روی صحنه می‌رود.

همچنین تمامی عوامل اجرایی نمایش «سینا و غول نخود فرنگی» را هنرمندان و هنرجویان تربیت شده‌ باشگاه تئاتر تجربه حوزه هنری قم به عهده دارند.

 بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان از ۱ تا ۶ تیرماه ۱۴۰۱ با حضور گروه‌هایی از ایران و دیگر نقاط جهان در همدان برگزار می‌شود.


انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/34468
اخبار مرتبط

نظرات شما