رئیس شورای اسلامی استان قم خبر داد:

مشکلات و تنش‌های آبی روستاهای قم برطرف می‌شود

رئیس شورای اسلامی استان قم از برطرف‌شدن مشکلات و تنش‌های آبی روستاهای قم خبر داد.

ماشا الله سعادتمند در حاشیه دوازدهمین جلسه رسمی شورای اسلامی استان قم در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، اظهار داشت: امروز دوازدهمین جلسه رسمی شورای اسلامی استان قم را برگزار کردیم که در این جلسه  از مدیرکل شرکت آب و فاضلاب استان مهندس بختیاری دعوت کردیم که در جلسه حضور داشته باشند و از نزدیک مسائل و مشکلات روستاها و شهرهای استان در زمینه آب را بررسی کردیم.
وی ادامه داد: مباحث خوبی در این جلسه مطرح شد به‌هرحال شرکت آب و فاضلاب به‌عنوان بخش خدمات ارتباط خوبی می‌تواند با نمایندگان مردم در شوراها داشته باشد و یک کار مشترکی را مخصوصاً در روستاها و شهرهای کوچک می‌توانند انجام دهند.
سعادتمند ابراز داشت: در این جلسه مدیرکل شرکت آب و فاضلاب استان قم خبرهای خوبی از اختصاص اعتبارات برای روستاها و مناطقی که تنش آبی در آن وجود دارد، ارائه داد.
وی ابراز داشت:  بر اساس اظهارات بختیاری 70 روستا در پروژه محرومیت‌زدایی قرارگاه امام حسن مجتبی قرار گرفته است که آب‌رسانی به 11 روستای قنوات و ساخت منبع برای چندین روستا از جمله این اقدامات عنوان کرد.
رئیس شورای اسلامی استان قم تأکید کرد: مدیرکل شرکت آب و فاضلاب استان قم گلایه‌های از انشعابات غیرمجاز و اسرافی که در زمینه آب صورت می‌گیرد، داشت.
وی بیان داشت: در ادامه این جلسه نمایندگان بخش‌ها و روستاها مشکلاتی را که با آن روبرو بودند را بیان کردند و در این میان برخی از روستاها نیازمند توجه بیشتر بودند که مقرر شد دستورات لازم در این زمینه از سوی مدیرکل آب و فاضلاب داده شود.
سعادتمند تصریح کرد: بازدیدهایی نیز هماهنگ شد تا مدیران آب و فاضلاب از نزدیک در جریان مشکلات و کمبودها قرار بگیرند.
وی ابراز داشت: برای فاضلاب مسکن مهر سلفچگان نیز  مدیرکل آب و فاضلاب استان قم  اعلام آمادگی کرد که در صورت وجود سرمایه‌گذار آماده همکاری و تعامل است.
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/34592
اخبار مرتبط

نظرات شما