ساخت پارکینگ در پروژه فاز ۵ عمار یاسر در قم

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم از ساخت پارکینگ در کنار پروژه فاز ۵ عمار یاسر برای استفاده زائران حرم مطهر و شهروندان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، عباس حلوایی‌زاده گفت: یکی از دغدغه‌های مدیریت شهری تأمین پارکینگ در هسته مرکزی شهر است.

او ورود سالانه بیش از ۲۰ میلیون زائر به شهر قم را موردتوجه قرارداد و افزود: یکی از چالش‌های شهر قم تأمین پارکینگ در روز‌های مناسبتی در هسته مرکزی شهر بوده که در بودجه سال ۱۴۰۱ به‌صورت ویژه به آن توجه شده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم از ساخت پارکینگ در پروژه فاز ۵ عمار یاسر خبر داد و تصریح کرد: یکی از زیر طرح‌های پروژه فاز ۵ عمار یاسر ساخت پارکینگ در این مسیر برای استفاده زائران حرم مطهر و شهروندان است.

او محل دقیق پارکینگ را ۱۰۰ متر بعد و قبل از بلوار پیامبر اعظم (ص) عنوان کرد و گفت: در این محل یک نیم‌طبقه طراحی‌شده که به‌عنوان پارکینگ مورداستفاده قرار می‌گیرد.

حلوایی‌زاده می گوید: با اجرای طرح بسط شرقی حرم مطهر و ساخت ۱۶۰۰ پارکینگ در این محدوده به‌زودی بخش مهمی از کمبود پارکینگ هسته مرکزی شهر برطرف شده و امیدواریم با اجرای طرح‌های جانبی به‌زودی کل مشکل پارک زائران و شهروندان نیز حل شود.


انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/35469
اخبار مرتبط

نظرات شما