مدیر اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه قم:

ایجاد اشتغال پایدار از اهداف بسیج سازندگی است/ایجاد ۲۶۰ صندوق قرض‌الحسنه مردم پایه اشتغال‌زا

مدیر اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه قم با اشاره به ایجاد ۲۶۰ صندوق قرض‌الحسنه مردم پایه اشتغال‌زا، گفت: یکی از اهداف اصلی بسیج سازندگی حمایت از قشر ضعیف و محروم جامعه و ایجاد اشتغال پایدار است.

  محمدعلی محمدی در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به برگزاری همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: این همایش امروز یکم آذرماه از 14:30 تا 17 در باغ موزه دفاع مقدس استان قم برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: این همایش به همت بسیج سازندگی سپاه قم به ‌منظور تجلیل از کارآفرینان و نقش‌آفرینان اقتصاد مقاومتی استان، ارائه الگوی موفق در این عرصه و فرهنگ‌سازی اقتصاد مقاومتی به مناسبت هفته بسیج برگزار خواهد شد.
مدیر اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه قم با اشاره به اشتغال زایی بسیج سازندگی، گفت: : بسیج سازندگی با ایجاد ۲۶۰ صندوق قرض‌الحسنه مردم پایه اشتغال‌زا توانسته است اشتغال‌های خانگی خوبی ایجاد کند.
وی اضافه کرد: در این همایش به‌منظور معرفی الگوهای موفق در عرصه ایجاد اشتغال های خانگی از صاحبان این اشتغال ها تجلیل خواهد شد.
محمدی خاطرنشان شد: یکی از اهداف اصلی بسیج سازندگی حمایت از قشر ضعیف و محروم جامعه و ایجاد اشتغال پایدار است.انتهای پیام/160


http://qomefarda.ir/38171
اخبار مرتبط

نظرات شما