مسئول قرارگاه فضای مجازی بسیج قم:

شرکت ۲۳۰ نفر در رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج

یزدی نژاد گفت: این رویداد با حضور ۲۳۰ نفر در قالب ۴۶ تیم برگزار شد که نسبت به سال گذشته افزایش بیش از دوبرابر داشت   سال گذشته ۲۰ تیم شرکت داشتند که ۱۹ تیم برادران و ۱ تیم خواهران بود اما امسال ۲۰ تیم خواهران به تعداد ۹۷ نفر شرکت کرده بودند، دانش آموزان شرکت کننده در این رویداد ۹۰ نفر بودند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سید محمد حسن یزدی نژاد مسئول قرارگاه فضای مجازی سپاه در آیین اختتامیه رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج که شامگاه 2 آذر ماه در سالن همایش های باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد اظهار داشت: سازمان بسیج مستضعفین به عنوان بزرگترین سازمان مردمی جهان و پیشران انقلاب اسلامی است که برای تمدن سازی نوین اسلامی وارد میدان شده در همین راستا فضای مجازی بسیج به عنوان زیر مجموعه بسیج مستضعفین با برنامه های مختلف تولید محتوا شبکه سازی سواد رسانه و موضوعات شتاب دهنده در خدمت جوانان و نوجوانان است.
وی گفت: رویداد تولید محتوای دیجیتال به صورت ملی در همه استان ها کشور برگزار شد و شرکت برای همه آزاد بود امسال هم این رویداد با حضور ۲۳۰ نفر از شرکت کنندگان مختلف آغاز و ۴۸ ساعت به طول انجامید .
یزدی نژاد بیان داشت: امسال این رویداد با حضور ۲۳۰ نفر در قالب ۴۶ تیم برگزار شد که نسبت به سال گذشته افزایش بیش از دوبرابر داشت   سال گذشته ۲۰ تیم شرکت داشتند که ۱۹ تیم برادران و ۱ تیم خواهران بود اما امسال ۲۰ تیم خواهران به تعداد ۹۷ نفر شرکت کرده بودند، دانش آموزان شرکت کننده در این رویداد ۹۰ نفر بودند.

 مسئول قرارگاه فضای مجازی بسیج استان قم خاطر نشان کرد: در مجموع در این رویداد  ۳۴ تیم انیمیشن، ۵ تیم بازی سازی و ۶ تیم نرم افزار موبایلی شرکت کرده بودند.

وی تصریح کرد: سطح داوری این رویداد بسیار بالا بود ، سازمان های بنیاد شهید و امور ایثارگران، اداره روابط عمومی شهرداری قم، مجموعه شورای شهر ، سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، موسسه رسانه های دیجیتال، سازمان فرهنگ و ارشاداسلامی استان و  آموزش و پرورش در این رویداد همکاری کردند.

انتهای پیام/170


http://qomefarda.ir/38215
اخبار مرتبط

نظرات شما