پیشرفت ۸۰ درصدی احداث خیابان شهید مرادی

مدیر منطقه چهار شهرداری قم از احداث خیابان شهید مرادی با اعتباری بالغ‌بر ۱۴ میلیارد ریالی با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، علیرضا اقبالیان با اشاره به احداث خیابان شهید مرادی با اعتباری بالغ‌بر ۱۴ میلیارد ریالی اظهار داشت: طول این معبر ۱۵۰ متر و عرض آن ۲۰ متر است.

وی با بیان اینکه در راستای احداث و بهره‌برداری از این معبر بیش از دو هزار و ۱۰۰ مترمربع زیرسازی و بیش از ۳۰۰ متر جدول‌گذاری در حال انجام است، افزود: از اهداف اجرای این پروژه می‌توان به ایجاد مسیر دسترسی به خیابان دانیال از سی متری قائم و خیابان امام حسین(ع) اشاره کرد.

مدیر منطقه چهار شهرداری قم خاطرنشان کرد: با اجرای معبر به شهروندان و اهالی ساکن در این محدوده به محل‌های ذکرشده به‌راحتی دسترسی داشته و بار ترافیکی از بیست‌متری امام حسین(ع) و سی متری قائم برداشته خواهد شد.

به گفته وی، احداث خیابان شهید مرادی پیشرفت قابل‌ملاحظه‌ای داشته و هم‌اکنون بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در این پروژه را شاهدیم و تا ابتدای سال ابتدای فصل زمستان به بهره‌برداری خواهد رسید.انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/38240
اخبار مرتبط

نظرات شما