دیدار کارآفرینان، تولیدکنندگان و دانش بنیان‌ها با رهبر انقلاب

جمع زیادی از کارآفرینان، تولیدکنندگان و اعضای شرکت‌های دانش‌بنیان‌ صبح امروز با رهبر انقلاب دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، جمع زیادی از کارآفرینان، تولیدکنندگان و تعدادی از اعضای شرکت‌های دانش‌بنیان‌ صبح امروز (دوشنبه) با حضور در حسینیه امام خمینی (ره) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار تعدادی از کارآفرینان، تولیدکنندگان و برخی اعضای شرکت‌های دانش‌بنیان‌ دیدگاه‌ها و نظرات خود را بیان می‌کنند.

رهبر انقلاب پس از پایان گزارش مدعوین دیدار کارآفرینان، تولیدکنندگان و دانش بنیان‌ها خطاب به مسئولان فرمودند: این گلایه‌ها و توقعاتی که مطرح شد، همه‌اش درست است؛ برای حل آن کارگروه با مباشرت خود این افراد تشکیل دهید.

یک مطلب کوتاه میخواهم به مسئولین محترمی که اینجا نشسته‌اند، بخصوص معاون اوّل محترم، که اینجا هستند، بگویم. این مطالبی را که این دوستان گفتند، با دقّت به خاطر بسپارید. این‌ها صرفاً گزارش نبود؛ گزارش بود، همراه گزارش، گلایه هم بود؛ و این گلایه‌هایی که اینجا کردند، تقریباً همه‌اش، به نظر من درست است. همه‌ی آنچه که گفتند، به‌عنوان توقّعاتی که از دولت و از مسئولین و از شخص بنده دارند، توقّعات درستی است.

برای همه‌ی این چیز‌هایی که این دوستان گفتند، کارگروه تشکیل بدهید؛ در این کارگروه حتماً بایست از نیرو‌های مباشرِ کار استفاده بشود، حضور داشته باشند، همین‌هایی که اینجا صحبت کردند، این آقایان، و دیگرانی که هستند، نظرات آن‌ها گرفته بشود و پیگیری بشود.انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/39712
اخبار مرتبط

نظرات شما