رئیس قرارگاه عمار:

ایران به هسته قدرت امام زمان(عج) تبدیل شده است

رئیس شورای راهبردی قرارگاه عمار با بیان اینکه دشمنان به قدرت امام زمان‌(عج) در ایران پی‌برده‌اند گفت: تمام تلاش دشمن این بود که هسته قدرت برای امام زمان ایجاد نشود، اما بر خلاف خواست آنها، این امر محقق شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حجت‌الاسلام مهدی طائب دوشنبه شب در آیین بزرگداشت شهیدان امنیت پایدار در گلزار شهیدان علی بن جعفر(ع) قم با بیان اینکه دشمنان روی حمله و ترور حساب ویژه‌ای کردند، تا هسته قدرت برای امام زمان (عج) ایجاد نشود افزود: امروز هسته قدرت برای امام زمان درست شده است.

وی ادامه داد: ما اگر فرض بگیریم امام زمان (عج) به سه زاویه قدرت یعنی قدرت نظامی، امنیتی و اقتصادی نیاز دارد، حضرت وقتی می‌آید نباید قدرت نظامی در دنیا به گونه‌ای باشد که ایشان را مجبور به عقب‌ نشینی کند.

وی یادآور شد: نیروهایی که در زمان پیغمبر حضرت را مجبور به امضای صلح حدیبیه، و یا در زمان حضرت علی‌(ع) حضرت را ناچار به امضای حکمیت کردند، امام زمان شما را نیز مجبور به غیبت کرده‌اند.

حجت‌الاسلام طائب گفت: غیبت اختیاری نیست، امام زمان وقتی می‌آید، باید چنان نیروی نظامی آماده باشد، که هیچ نیروی نظامی در دنیا نتواند روی دست حضرت بلند شود.

رئیس قرارگاه عمار همچنین تصریح کرد: امروز کدام نیروی نظامی در دنیا می‌تواند مقام معظم رهبری ما را اگر یک جایی اراده‌ای داشته باشد، عقب بنشاند.

وی گفت: یک جایی را نشان بدهید، که آقا اراده داشته باشد، بعد بگویند چون نظامی‌ها آنجا هستند، کاری نمی‌شود انجام داد.

طائب در ادامه افزود: رهبر معظم انقلاب گفت باید باب‌المندب و اقیانون اطلس باشیم و شدیم. یک روزی آمریکا در خلیج فارس ادعای خدایی می‌کرد، امروز اصلا نیست.

وی اظهار کرد: کشورهای دیگر دارند دنبال آقا می‌دوند، نه آقا دنبال آنها، ما که جایی نگفتیم به روس‌ها پهپاد دادیم، آمریکایی‌ها گفتند ایران به روسیه پهپاد داده است.

طائب بیان داشت: آمریکا گفت چون روسیه در نبرد با اکراین زمین‌گیر شده، از ایران پهپاد گرفته است.

وی همچنین تاکید کرد: روسیه که دومین قدرت نظامی دنیا و دست به دامان ایران شده است. یک موقعی ۱۷ هزار نفر از ما، و شخصیت‌هایی مانند بهشتی، باهنر و دستغیب را ترور کردند، اما امروز حتی به حلقه چهار و پنج آقا هم نمی‌توانند برسند.

حجت‌الاسلام طائب ادامه داد: بساط ترور را جمع کرده‌ایم، نگویید که حاج قاسم را شهید کردند، حاج قاسم را که در ایران شهید نکردند، حاج قاسم را اگر در ایران می‌زدند ما نمره صفر داشتیم.

وی تصریح کرد: می‌توانیم ادعا کنیم که یک نیرویی درست شده، بقیه‌ الله اعظم وقتی بیاید، مثل امام حسن عسگری ترور نمی‌شود.

رئیس قرارگاه عمار اضافه کرد: به غیر از امام حسین‌(ع) بقیه امامان ترور شدند، چون نیرویی که حفاظت کند، نبود، نگویید خدا از این‌ها حفاظت می‌کند، کار خدا حفاظت است، اگر از پیغمبر حفاظت نکند، سنگ به پیشانی حضرت می‌خورد تا مرز شهادت می‌رود.

وی همچنین در بخشی از سخنان خود خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی باید برای رسیدن به استقلال اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی و جدا شدن از تک محصولی، فروش نفت، و پول آماده تلاش کند.

طائب افزود: دشمن به خاطر وابستگی اقتصاد کشور به نفت، به ما فشار وارد می‌کرد، رهبر انقلاب نیز فرمودند، کاری کنید که تکانه‌های اقتصاد روی ما اثر نکند ولی گوش کسی بدهکار نبود، الان شروع شده، اما سختی دارد.

وی خاطرنشان کرد: همان‌گونه که در برابر حمله دشمن مقاومت کردیم و به منطقه نظامی رسیدیم، در منطقه اقتصادی هم، اقتصادی مقاومتی، مقاومت می‌خواهد.

طائب همچنین گفت: ما می‌خواهیم یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون نفر را غذا بدهیم، خدای متعال فقط از ما کشت و کار خواسته است.
انتهای پیام/110


http://qomefarda.ir/40808
اخبار مرتبط

نظرات شما