مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری قم خبر داد:

آمادگی ناوگان حمل‌ونقل عمومی قم برای سرویس‌دهی در پنجشنبه آخر سال

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری قم از آمادگی ۶۰ دستگاه اتوبوس برای انتقال شهروندان از میدان مطهری، میدان نبوت و شهر قائم به بهشت معصومه(س) خبر داد و گفت: با توجه به حجم بالای مراجعه به آرامستان بهشت معصومه(س) برای مراسم پنجشنبه آخر سال و زیارت قبور اموات، از شهروندان درخواست می‌کنیم از وسایل نق

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سید سیف‌الدین موسوی نیارکی با اشاره به در پیش بودن پنجشنبه پایان سال اظهار داشت: به‌تازگی جلسه‌ای با حضور نمایندگان پلیس راهور،‌ نیروی انتظامی، اورژانس، ستاد تخلفات شهری، مدیریت بحران، تاکسیرانی، اتوبوس‌رانی و آتش‌نشانی برگزار شد تا تمهیدات لازم برای تسهیل حضور مردم بر سر قبور در بهشت معصومه(س) اندیشیده شود.

وی با بیان اینکه در این جلسه مقرر شد ۶۰ دستگاه اتوبوس از سه‌نقطه شهر مردم را به بهشت معصومه(س) منتقل کنند ابراز کرد: این سه‌نقطه شامل میدان مطهری، میدان نبوت و شهر قائم است.

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری قم خاطرنشان کرد: ۱۰۰ دستگاه تاکسی گردشی نیز به مسیرهای منتهی به بهشت معصومه(س) قم اضافه و مقرر شده است تا مسیری مشخص شود که وسایل نقلیه عمومی تردد داشته باشند و از مسیر عمومی جدا باشد.

وی ادامه داد: هم‌چنین مقرر شده عوامل اورژانس و آتش‌نشانی در بهشت معصومه (س)حضور داشته باشند تا اگر حادثه‌ای اتفاق افتاد، کمک‌رسانی با سرعت بیشتری انجام شود.

موسوی نیارکی با تأکید بر اینکه نیروهای پلیس راهور نیز در بهشت معصومه(س) مستقر می‌شوند تا هدایت مسیر پارک خودروها به‌گونه‌ای باشد که مانع تردد نشود، گفت: مردم حتماً در مراجعه به آرامستان ها، موارد بهداشتی را بیش‌ازپیش رعایت کنند و نیز حداقل زمان را بر سر قبور بگذرانند تا امکان سرویس‌دهی برای همه مردم مهیا باشد.


انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/40837
اخبار مرتبط

نظرات شما