معاون هماهنگ کننده سپاه قم مطرح کرد:

عرصه برای فعالیت بانوان در جامعه اسلامی فراهم است

جعفری با اشاره به اینکه عرصه برای فعالیت زن مسلمان در جامعه اسلامی فراهم است گفت: حضور زنان با حجاب در میادین ورزشی و اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران مجاهدت است، ورزش زنان باید گسترده شود زیرا دشمنان می‌خواهند با به انحراف کشیدن زنان، خانواده‌ها را متزلزل کنندو در نهایت جامعه اسلامی را از بین ببرند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، مراسم تجلیل از دختران ورزشکار بسیجی قم که در همایش اقتدار دفاع شخصی و حرکات نمایشی گردان‌های کوثر کشور مقام نائب قهرمان را کسب کردند با حضور سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب علیه السلام و سرهنگ جعفری معاون هماهنگ کننده سپاه امام علی بن ابی طالب علیه السلام برگزار شد.

سرهنگ جعفری در این مراسم اظهار داشت: اهمیت ورزش بانوان بسیار زیاد است، دشمن به دنبال این است که نظام و انقلاب اسلامی ایران را زن ستیز نشان دهد و بیان کند که نظام جمهوری اسلامی ایران به دنبال محدودیت زنان است، دشمن با همین روش ورزشکاران را جذب خود می‌کند.

وی ادامه داد: حضور زنان ورزشکار با حجاب در میدان‌های ورزشی نشان می‌دهد که حرف‌های دشمنان دروغ است و نظام و انقلاب اسلامی دنبال حفظ حرمت و کرامت زنان است و زمینه تحصیل، اشتغال و ورزش بانوان را فراهم کرده است.

جعفری با اشاره به اینکه عرصه برای فعالیت زن مسلمان در جامعه اسلامی فراهم است گفت: حضور زنان با حجاب در میادین ورزشی و اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران مجاهدت است، ورزش زنان باید گسترده شود زیرا دشمنان می‌خواهند با به انحراف کشیدن زنان، خانواده‌ها را متزلزل کنند و در نهایت جامعه اسلامی را از بین ببرند.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام علی بن ابی طالب علیه السلام افزود:  ورزش یکی از راه‌های اعتلای زنان در جامعه و استحکام خانواده‌ها است زیرا ورزش باعث افزایش سلامت جسمی و روحی بانوان است.
 
گالری عکس
http://qomefarda.ir/40892
اخبار مرتبط

نظرات شما