هنرمندان استان ظرفیت و پتانسیل بالایی در زمینه هنر دارند

جانشین فرمانده سپاه استان قم گفت: هنرمندان توانمندی در استان قم وجود دارد که در زمینه‌های مختلف هنری فعالیت می‌کنند که نشان از پتانسیل بالای این استان در زمینه هنر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، مراسم تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) صبح امروز با حضور سردار مهدی کبیری‌پور، جانشین فرمانده سپاه استان قم برگزار شد.

سردار مهدی کبیری‌پور در این مراسم، اظهار داشت: در ابتدا باید از زحمات سرگرد پاسدار سیدمحمد حسن یزدی‌نژاد کمال تشکر را داشته باشم که کارنامه موفقی در این مسئولیت داشتند و امیدواریم این مسیر در مدیریت جدید نیز ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به توانمندی‌هایی که در استان قم وجود دارد، بیان کرد: هنرمندان توانمندی در استان قم وجود دارد که در زمینه‌های مختلف هنری فعالیت می‌کنند که نشان از پتانسیل بالای این استان در زمینه هنر است.

یاسر محمدی مسئول جدید سازمان بسیج هنرمندان قم نیز در سخنانی، ابراز کرد: جامعه ما در شرایط کنونی با جنگ ترکیبی دشمن روبه‌رو است، جنگی هر دشمن هرلحظه میدان بازی آن را تغییر می‌دهد.

وی ادامه داد:  مقام معظم رهبری در تعبیری زیبا سلاح مقابله با این جنگ را معرفی کردند و از هنر به عنوان سلاحی برا نام بردند و یا در جایی دیگر فرمودند ما برای انتقال مفاهیم، فرهنگ‌سازی و الگوسازی راهی به‌جز هنر نداریم.

محمدی خاطرنشان کرد: به یاری خداوند متعال و نهادهای فرهنگی در استان بنا داریم زمینه را برای نقش‌آفرینی هنرمندان عزیز در استان فراهم کنیم.

وی در پایان از مسئولان سابق این سازمان روزبهانی، علامه، رزق‌آبادی، بابایی و یزدی نژاد به‌ پاس سال‌ها خدمت‌رسانی در این عرصه قدردانی کرد.

مسئول فضای مجازی معاونت اجتماعی سپاه استان، جانشین معاونت فرهنگی، مدیریت ارتباطات و رسانه سپاه قم و مسئول مرکز آفرینش‌های هنری استان قم از جمله سوابق و مسئولیت‌های قبلی یاسر محمدی است.

گفتنی است، در این مراسم از زحمات 3 ساله سرگرد پاسدار سید محمدحسن یزدی‌نژاد در بسیج هنرمندان استان قم تقدیر به عمل آمد و سرگرد پاسدار یاسر محمدی به‌عنوان مسئول جدید این سازمان معرفی شد.

 


انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/40940
اخبار مرتبط

نظرات شما