گزارش تصویری؛

گردهمایی دختران خادمه بقاع متبرکه قم در همایش «همسایه آفتاب»

همایش «همسایه آفتاب» با حضور دختران خادمه بقاع متبرکه استان قم در مجتمع امامزاده سید علی(ع) برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،همایش «همسایه آفتاب»، اجتماع بزرگ دختران خادمه بقاع متبرکه استان قم، به مناسبت دهه کرامت و با حضور خواهران خادمه بقاع متبرکه استان قم و با اجرای سید مهدی تحویلدار در مجتمع فرهنگی امامزاده سید علی(ع) برگزار شد.
در ابتدای همایش و بعد از قرائت آیاتی چند از کلام‌الله مجید توسط قاری نوجوان محمد حسین اقبالی و اجرای گروه سرود، رئیس اوقاف شهرستان قم سخنرانی کرد.
حجت‌الاسلام سید نورالدین صمدانی با بیان اینکه خادمان بقاع متبرکه، افتخار بزرگی را نصیب خود کرده‌اند گفت: خدمت به زائران فرزندان و نوادگان ائمه اطهار(ع)، افتخاری عظیم است و خدام این امکان مقدسه در حقیقت خدمتگزاران فرهنگ و اجتماع هستند.
وی ضمن تشکر از همه خدام بقاع متبرکه استان قم گفت: از این جمع بزرگ و گرانقدر تشکر می‌کنم که خود را وقف خدمت به فرهنگ اسلامی و شیعی کرده‌اند.
پس از آن کربلائی ابوالقاسم زمانی از مداحان استان قم به مولودی‌خوانی و مداحی پرداخت و سپس حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی قمی، استاد حوزه علمیه قم، در سخنانی به جایگاه حضرت فاطمه معصومه(س) در تاریخ تشیع و کرامات و فضائل آن حضرت پرداخت و مطالبی را هم در خصوص دختران و زنان و لزوم الگوگیری از سیره فاطمی ارائه کرد.

 
گالری عکس
http://qomefarda.ir/42530
اخبار مرتبط

نظرات شما