فرمانده انتظامی استان قم :

توقیف ۱۰۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در محور‌های مواصلاتی قم

فرمانده انتظامی استان قم گفت: طی سه روز گذشته ۲۱ دستگاه خودروی سواری شوتی حامل کالای قاچاق به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال در محور‌های مواصلاتی استان توقیف شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به شعار امسال «مهار تورم و رشد تولید» از اجرای طرحی برای  برخورد با قاچاقچیان کالا از ابتدای امسال خبر داد و افزود: طی ۳ روز گذشته، ۲۱ دستگاه خودروی شوتی به همراه کالا‌های قاچاق در محور‌های مواصلاتی استان توقیف شدند.
وی لوازم‌التحریر، لوازم‌خانگی، قطعات خودرو و اقلام خوراکی را از جمله کالا‌های کشف شده از این خودرو‌ها عنوان کرد و افزود: پرونده کشفیات به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال تشکیل و متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شده است.
سردار میرحیدری با اشاره به افزایش بیش از ۲۲ درصدی پرونده‌های تشکیل شده توسط پلیس امنیت اقتصادی در مردادماه نسبت به ماه گذشته آن افزود: در این مدت، شاهد افزایش ۲۰ درصدی دستگیرشدگان هستیم.
وی افزود: تعداد خودرو‌های توقیفی هم در ماه گذشته ۷۰ درصد رشد داشته است.
فرمانده انتظامی استان با تأکید بر اینکه پلیس با بسیج تمام امکانات، ضمن کنترل تمامی محور‌ها در مسیر شناسایی باند‌های قاچاق و خودرو‌های شوتی گام برمی‌دارد تصریح کرد: همه نیرو‌های پلیس در این زمینه با پلیس امنیت اقتصادی برای تأمین بیش‌ازپیش امنیت‌محورهای مواصلاتی استان و کاهش نگرانی و دغدغه رانندگان همکاری می‌کنند.
انتهای پیام/


منبع:صدا و سیما
http://qomefarda.ir/45167
اخبار مرتبط

نظرات شما