استاندار قم:

مدیران استان قم پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی را تعیین تکلیف کنند

استاندار قم با بیان اینکه پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان‌ها به‌زودی تعیین تکلیف خواهند شد، گفت: از مدیران خواسته‌ایم که مشکلات شهرستان‌ها و روستاها را در یک‌زمان مناسب حل کرده تا افزایش زمان بهره‌برداری طرح‌ها موجب ناراحتی مردم نشود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سید محمد آقامیری در جلسه شورای اداری شهرستان کهک اظهار داشت: مدیریت استان بر اساس مأموریت‌ها و وظایف ستادی خود از شهرستان‌های مختلف سرکشی و بازدید انجام داده و خواهد داد. 
وی افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده با مدیران توافق کرده‌ایم که باروحیه جهادی به شهرستان‌ها و روستاها سفر کنیم و از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار بگیریم. 
استاندار قم تصریح کرد: از مدیران خواسته‌ایم که مشکلات شهرستان‌ها و روستاها را در یک‌زمان مناسب حل کرده تا افزایش زمان بهره‌برداری طرح‌ها موجب ناراحتی مردم نشود.
آقامیری در خصوص پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان‌ها گفت: در دوره‌های قبلی مدیریت استان پروژه‌هایی در شهرستان‌ها افتتاح شده است و تا به امروز پیشرفت خوبی نیز داشته‌اند. از متولیان این پروژه‌ها می‌خواهیم آن‌ها را هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف کنند. 
وی در ادامه خاطرنشان کرد: از فرماندار شهرستان کهک می‌خواهیم ماهیانه گزارشی از آخرین پروژه‌های عمرانی شهرستان به معاونت‌های استانداری ارائه دهد. مجموعه مدیریت استان نیز بر اساس وضعیت پروژه‌ها برای بهره‌برداری از آن‌ها زمان‌بندی مناسبی انجام دهد. 
استاندار قم تصریح کرد: مدیران موظف هستند در راستای تحقق مصوبات این جلسه، در کوتاه‌ترین زمان اقدامات لازم را انجام دهند. 
آقامیری گفت: رفع مشکلات مردم نیازمند پیگیری و روحیه جهادی است. مسائل و دغدغه‌های مردم در کوتاه‌ترین زمان باید حل شود. 
وی اظهار داشت: ۴۵ روز دیگر در شهرستان کهک حاضر خواهیم شد تا مصوبات این جلسه را پیگیری کرده و به حل سایر مسائل و مشکلات بپردازیم.
لازم به ذکر است در این جلسه ۴۲ موضوع در حضور استاندار مطرح شد که ۳۵ مورد از آن‌ها مصوب گردید تا دستگاه‌ها نسبت به حل‌ آن اقداماتی انجام دهند. 
تأمین زمین برای احداث مجتمع پوشاک شهر کهک، تسریع احداث پروژه برق DG شهر کهک، پیگیری مشکل واگذاری زمین در روستاها به بومیان و پیگیری احداث مرکز بهداشت و درمان شهرک کهک مهم‌ترین مصوبات این جلسه بود. انتهای پیام/


منبع:فارس
http://qomefarda.ir/45297
اخبار مرتبط

نظرات شما