استاندار قم:

امیدآفرینی در استان قم با حل مشکلات مردم محقق می‌شود

استاندار قم گفت: با حل مشکلات مردم، به دنبال امیدآفرینی و تقویت نشاط اجتماعی در قم هستیم و در همین رابطه با سفر به مناطق مختلف استان از نزدیک دغدغه‌های مردم را بررسی و برای برطرف‌کردن آن تلاش می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سید محمد آقامیری در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان قم، بیان داشت: ما در سال جاری انتخابات را پیش‌رو داریم و تلاش برای رضایتمندی مردم به طور حتم موجب بالارفتن میزان مشارکت می‌شود و بر همین اساس تمامی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان باید برای حل مشکلات مردم از همه ظرفیت‌های موجود استفاده کنند.
وی افزود: دشمنان به دنبال ناامید کردن مردم و کاهش نرخ مشارکت ایشان در انتخابات هستند و ما در قم به‌عنوان خاستگاه‌ انقلاب با تمام توان در برابر توطئه‌های داخلی و خارجی که می‌خواهند مردم را نسبت به کارآمدی نظام ناامید کنند، ایستاده‌ایم و با تلاش شبانه‌روزی و جهادی برای حل مشکلات مردم، توطئه دشمنان را خنثی می‌کنیم.
وی ادامه داد: تعامل خوب و همه‌جانبه مردم با مسئولان در استان قم روزبه‌روز تقویت خواهد شد و ما سفر به همه مناطق استان از نزدیک مسائل و مشکلات مردم را بررسی و برای حل آن تلاش می‌کنیم‌، در همین رابطه برنامه‌ریزی کرده‌ایم که اعضای شورای اداری استان روستا به روستا میان مردم حاضر شده و برای رفع دغدغه‌مندی مردم از همه ظرفیت‌های موجود استفاده کنند.
آقامیری تأکید کرد: هر مسئولی که دراین‌رابطه به روستاهای استان سفر کند، ‌ اختیارات استاندار را خواهد داشت و می‌تواند تصمیم‌های لازم را اتخاذ و دستورهای موردنیاز را برای حل مشکلات و دغدغه‌های مردم صادر کند که این رویکردی مهم در گسترش رضایتمندی مردم در استان قم است.
وی افزود: بسیاری از مشکلات مردم با گفتار و تعامل مستقیم حل می‌شود و بر همین اساس گروه‌هایی را تشکیل دادیم که از نزدیک پیگیری مسائل موردنظر مردم باشند و با برقراری تماس با ایشان روند حل مشکلاتشان را تا رسیدن به نتیجه موردنظر دنبال کنند.
وی ادامه داد: از جمله ملاک‌های مهم ارزیابی عملکرد مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برای بنده همین مسئله تلاش ایشان برای حل مشکلات مردم و افزایش درصد رضایتمندی از خدمات آن دستگاه است که این مسئله را با جدیت دنبال می‌کنم.
استاندار قم گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی بر پایه خدمت به مردم است و این موضوع از مهم‌ترین آرمان‌های امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی به شمار می‌آید و ما نیز در استان قم براین‌اساس تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم تمرکززدایی از شهر قم، تأکید کرد: باید دستگاه‌های اجرایی در شهرستان‌های استان دارای دفاتر اداری باشند تا نیازی به مراجعه مردم ساکن در آن مناطق به شهر قم برای پیگیری امور موردنظرشان نباشد.
وی همچنین بیان داشت: جذب و استفاده مطلوب از اعتبارات دولتی از شاخص‌های مهم در سنجش عملکرد مدیران دستگاه‌های اجرایی استان است و همه اعتبارات تخصیص‌یافته به قم باید طبق برنامه‌ریزی در مسیر مشخص شده به کار گرفته شود.
انتهای پیام/


منبع:خبرگزاری ایرنا
http://qomefarda.ir/45313
اخبار مرتبط

نظرات شما