رئیس سازمان صنعت و تجارت قم:

بهره‌مندی از ظرفیت‌های سپاه در احیای واحد‌های تولیدی و‌ رفع موانع تولید

رئیس سازمان صمت استان قم گفت: با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مختلف سپاه در سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن و سازمان بسیج کارگری و کارخانه‌ها توانسته‌ایم در احیای واحد‌های تولیدی، کارگروه‌های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید نتایج خوبی حاصل شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، اکبر ابدالی رئیس سازمان صمت استان قم در حاشیه بازدید فرمانده سپاه استان قم از ۲ واحد صنعتی و تولیدی در شهرک‌ محمودآباد قم که امروز انجام شد، بازدید از صنایع استان را یکی از اقدامات خوب سپاه دانست و اظهار کرد: نفس حضور مسئولین در کارخانه‌های صنعتی و واحد‌های تولید، برای صاحبان صنعت، کارخانه‌ها و دستگاه‌های دولتی موجب دلگرمی است.
رئیس سازمان صمت استان قم با بیان اینکه مسئولین در این‌چنین بازدید‌هایی با ظرفیت مجموعه‌های صنعتی و غیردولتی استان آشنا می‌شوند، گفت: اعضای مجموعه‌های صنعتی با برخی از مشکلاتی مواجه هستند که از طریق بسیج مهندسین صنعت و معدن و بسیج کارگری و کارخانه‌ها سپاه استان قم قابل‌پیگیری و حل است، کماآنکه طبق سنوات گذشته این رویه دنبال شد و بسیاری از مشکلات را رفع کردیم.
ابدالی بیان داشت: بین برخی از دستگاه‌های تولیدی صنعتی و واحد‌های دولتی مشکلاتی و اختلافاتی بوده است، اما با بهره‌گیری از ظرفیت بسیج مهندسین و بسیج کارگری بسیاری از مشکلات رفع‌ورجوع شده است.
رئیس سازمان صمت قم خاطرنشان کرد: حضور بسیج در کنار سازمان صمت و دستگاه‌های دیگر کمک می‌کند تا دور یک حلقه جهادی جمع بشویم و تلاش بر این داشته باشیم، برخی مسائل خارج از ظرفیت‌های قانونی مثل کارگروه‌ها و ستادهای تسهیل را نیز حل کنیم.
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/45522
اخبار مرتبط

نظرات شما