معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار قم مطرح کرد:

پرورش استعدادها در رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار قم گفت: شناسایی استعدادها یکی از دستاوردهای رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج است که بعدها می‌توان روی این استعدادها بیشتر تمرکز کرد.

سید مهدی قریشی در حاشیه بازدید از رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج که در مجتمع امام خمینی (ره) در حال برگزاری است، در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا اظهار داشت: برگزاری رویداد تولید محتوای دیجیتال توسط بسیج قابل‌تقدیر است، این رویداد دارای چند نکته مهم می‌باشد در ابتدا استعداد جوانان و نوجوانان ما در این رویداد سمت‌وسو پیدا می‌کند و به سمت موضوعاتی پیش می‌رود که جز دغدغه‌ها نیز می‌باشد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار قم بیان داشت: دومین هدف‌گذاری و دستاوردی که این رویداد می‌تواند داشته باشد پر کردن خلأ بسیار مهم ما در کشور که همان تولید محتوا است می‌باشد که بهترین گزینه پر کردن این خلأ جوانان و نوجوانان هستند که همواره مورد تأکید رهبر معظم انقلاب نیز است.
وی ادامه داد: این جوانان و نوجوانان می‌توانند محتوای موردنیاز را تولید کنند تا در عرصه جهانی حرفی برای گفتن داشته باشیم، علاوه بر این هدفی که در این رویداد محقق خواهد شد این است که جوانان و نوجوانان حاضر در این رویداد به سمت کسب‌وکار سوق پیدا می‌کنند و آینده شغلی خودشان را پیدا می‌کنند.
قریشی اضافه کرد: یکی دیگر از دستاوردهای این رویداد شناسایی استعدادها در این حوزه است که بعدها می‌توان روی این استعدادها بیشتر تمرکز کرد و خروجی‌های بهتر و بیشتری را از این استعدادها بگیریم.
وی خاطرنشان کرد: امیدوار هستیم برگزاری چنین رویدادهایی تداوم پیدا کند و به سمت تقویت پیش برود.

انتهای پیام/۱۷۰


http://qomefarda.ir/45775
اخبار مرتبط

نظرات شما