نماینده مردم قم در مجلس:

راهپیمایی امسال شکوه و عظمت بیشتری دارد

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به هم‌زمانی راهپیمایی ۱۳ آبان امسال با جنایت‌های اسرائیل در غزه، گفت: امروز راهپیمایی امسال نسبت به همه‌سال‌های گذشته شکوه و عظمت بیشتری دارد.

 احمد امیرآبادی در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، با اشاره به اهمیت حضور پرشور مردم در راهپیمایی امروز، اظهار داشت: امسال ۱۳ آبان، روز دانش و روز مبارزه با استکبار جهانی با کشتار غیرانسانی و بی‌رحمانه‌ای که صهیونیست‌ها در غزه دارند هم‌زمان شده است.
وی ادامه داد: هم‌زمانی و تقارن این اتفاق باعث شده است سیل عظیمی از جمعیت همراه با دانش‌آموزان در این راهپیمایی حاضر شوند.
نماینده مردم قم در مجلس عنوان کرد: این راهپیمایی هرسال بیشتر با حضور دانش‌آموزان برگزار می‌شد؛ اما امسال همه قشرهای مختلف جامعه در کنار دانش‌آموزان آمده‌اند که جنایت‌های رژیم صهیونیستی را محکوم کنند و با حضور خود اعلام کنند که رژیم صهیونیستی با این کشتار و با این جنایات راه به جایی نخواهد برد.
وی ابراز داشت:  امروز جمعیت زیادی در راهپیمایی شرکت کرده‌اند و این توحش گری که اسرائیلی‌ها دارند با محکومیت این ملت روبرو شده است.
امیرآبادی تأکید کرد: امروز راهپیمایی امسال نسبت به همه‌سال‌های گذشته شکوه و عظمت بیشتری دارد.


انتهای پیام/160


http://qomefarda.ir/45820
اخبار مرتبط

نظرات شما