هم زمان با سراسر کشور؛

خروش مردم قم در حمایت از کودکان غزه

مردم قم به‌مانند سایر هم‌وطنان کشورمان امروز جنایت‌های رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، امروز مردم ایران در جای‌جای کشور در حمایت از مردم بی‌دفاع غزه و در محکومیت به‌شهادت‌رساندن کودکان و زنان بی‌دفاع به میدان آمدند.
از لحظاتی پیش مردم ولایت‌مدار قم با حرکت از مصلی به سمت حرم مطهر حضرت معصومه (س) با سردادن شعارهای انزجار خود را از کشتار مردم بی‌دفاع غزه نشان دادند.
 
مردم کهک هم به میدان آمدند

مردم شهرستان کهک نیز امروز با حضور در خیابان‌های این شهر فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا داده و کشتار مردم بی‌گناه غزه را محکوم  کردند.
 
خروش مردم جعفرآباد

مردم شهر جعفرآباد نیز با حضور در میدان اصلی این شهر بار دیگر جنایت‌های رژیم کودک کش را محکوم کردند و بر ضرورت توقف این جنایت‌های هولناک تأکید کردند.
 

مردم فلسطین حماس را الگوی خود می‌بینندپایان‌بخش این راهپیمایی باشکوه با سخنرانی سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در صحن امام رضا (ع) حرم مطهر بانوی کرامت بود.
 وی اظهار داشت: مردم فلسطین با همه فشاری که در این روزها زیر بمباران وحشتناک دشمن تحمل کرده‌اند حماس، جهاد اسلامی و مقاومت را به‌عنوان الگوهای خود می‌بینند و از آنها ستایش می‌کنند و بارها زنان و مردانی که فرزندان خردسال قطعه‌قطعه خود را روی دست گرفتند و در حمایت از مقاومت شعار می‌دهند را دیده‌ایم و این واقعیت امروز مردم مظلوم فلسطین است.
 رمضان شریف گفت: مردم فلسطین به این نتیجه رسیدند که یا باید در یک جنگ روبرو و بااقتدار و سربلندی بایستند و یا با مرگ تدریجی توسط صهیونیست‌ها بمیرند بنابراین مردم فلسطین راه اول را انتخاب کردند و امتداد می‌دهند و دریافته‌اند که نتیجه جهاد در راه خدا پیروزی است و این پیروزی را لمس کردند.


تصاویری باشکوه از راهپیمایی امروزتصاویر بیشتر 

https://qomefarda.ir/46096انتهای پیام/110


گالری فیلم
http://qomefarda.ir/46114
اخبار مرتبط

نظرات شما