فرمانده انتظامی شهرستان قم مطرح کرد:

بازداشت موبایل قاپ و کشف ۳۰ فقره سرقت در قم

 فرمانده انتظامی شهرستان از بازداشت یک سارق موبایل قاپ و کشف ۳۰ فقره سرقت دراین‌خصوص خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی « قم فردا »،  سرهنگ امیر مختاری، فرمانده انتظامی شهرستان گفت: در پی وقوع سرقت‌های متعدد موبایل قاپی از شهروندان عزیز استان قم با اولویت سالمندان، بانوان، کودکان و نوجوانان، موضوع در دستور کار مأموران کلانتری ۱۹ توحید فرماندهی انتظامی شهرستان قم قرار گرفت.

 وی افزود: با انجام یک‌سری اقدامات فنی و پلیسی هویت اصلی متهم شناسایی و تلاش برای دستگیری وی آغاز شد.

 سرهنگ مختاری ادامه داد: مأموران با هماهنگی دستگاه قضائی استان به منزل متهم اعزام و در یک اقدام غافلگیرانه موفق شدند وی را بازداشت کنند.

 فرمانده انتظامی شهرستان قم اضافه کرد: در بازرسی از منزل متهم یک دستگاه موتورسیکلت که سارق با مخدوش کردن پلاک آن به‌وسیله قفل زنجیر اقدام به موبایل قاپی می‌کرد، کشف شد.

 سرهنگ مختاری بیان داشت: در بازجویی صورت‌گرفته متهم در ابتدا منکر بزه انتسابی شد، اما با وجود مدارک و ادله موجود به ۳۰ فقره سرقت موبایل از شهروندان اعتراف کرد و اعلام داشته که همه موبایل‌های سرقتی را به فردی به قیمت بسیار پایینی به فروش رسانده است.

 فرمانده انتظامی شهرستان قم ابراز داشت: در ادامه تحقیقات گسترده به‌عمل‌آمده مشخص شد مال‌خر خود سابقه کیف‌قاپی و موبایل قاپی داشته که پس از اتمام دوران محکومیت خود، شروع به خرید اموال مسروقه در یک مغازه تعمیرات موبایل می‌کرده که شناسایی وی نیز در دستور کار مأموران قرار گرفت.

 سرهنگ مختاری خاطرنشان کرد: با تلاش مأموران نهایتاً مال‌خر موصوف نیز شناسایی و در یک عملیات ضربتی در مخفیگاه خود بازداشت شد.انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/46148
اخبار مرتبط

نظرات شما