سردار فدوی:

جنگ غزه دروغ‌های بزرگ صهیونیست‌ها را برای جهان آشکار کرده است

جانشین فرمانده کل سپاه کودک‌کشی و قتل عام زنان و پیران را بزرگترین شکست راهبردی آمریکا و همراهان او توصیف کرد و گفت: آشکار شدن دروغ‌های بزرگ صهیونیست‌ها برای ملت‌های جهان از دیگر شکست‌های مفتضحانه رژیم غاصب صهیونیستی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» سردار فدوی در مراسم نخستین سالگرد شهید حسن مختارزاده که در حرم بانوی کرامت برگزار شد، ضمن تسلیت ایام سوگواری فاطمیه، با بیان اینکه اهل‌بیت(ع) تجلی سیره نبوی برای تحقق وعده‌های الهی هستند، اظهار داشت: وعده الهی راجع به حکومت بر حق اسلامی یعنی همان حکومت بقیه الله(عج) که همه عالم از آن بهره‌مند می‌شوند تخلف‌ناپذیر بوده، برای همه بندگان خدا بهترین دوران خواهد بود.

 وی به ایثار و از خود گذشتگی ملت ایران اشاره کرد و با بیان اینکه انقلاب اسلامی از همان روزهای ابتدایی ندای دفاع از مظلوم و مخالفت با ظالم را در نهضت اسلامی خود سر داد، اظهار کرد: وقتی امام خمینی(ره) آمریکا را ام‌الفساد و رژیم صهیونیستی را جانی کودک‌کش معرفی کرد، دشمنان اسلام که تشکیل حکومت مبتنی بر اندیشه اسلامی را برنمی‌تابیدند، با انقلاب اسلامی مخالفت کردند.

*دشمن اگر یک پیروزی داشت گوش جهانیان را کر می‌کرد

 جانشین فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه در نبرد حق و باطل همواره این جبهه حق است که پیروز میدان می‌شود، تصریح کرد: مطمئن باشید اگر دشمنان اسلام و انقلاب و همه ایادی آن در این ۴۵ سال عمر انقلاب، حتی یک پیروزی به دست می‌آوردند با سلطه رسانه‌ای که در اختیار دارند، گوش جهانیان را کر می‌کردند؛ بر اساس آیات صریح الهی در نبرد دائمی حق و باطل و حزب‌الله با حزب شیطان، این حزب خداست که همواره پیروز است، چرا که این خداوند است که پیروزی جبهه حق را اراده کرده است.

 وی با تأکید بر اینکه همواره باید رصد و مراقبت و مواظبت داشته باشیم تا در حزب خدا و در جبهه حق حضور یابیم، خاطرنشان کرد: سال گذشته همه خبیثان عالم متفاوت با تقابل‌های پیشین، فتنه بزرگ و جنگ تمام‌عیاری را علیه انقلاب اسلامی به راه انداختند.

 وی افزود: اینان تصور می‌کردند با ابزارهایی که در دست دارند می‌توانند انقلاب اسلامی را شکست دهند؛ حال‌آنکه این فتنه باعث شد تا در داخل کشور آن‌هایی که ۴۴ سال از قبل انقلاب بهره برده بودند، در این فضا خود را لو دهند و همان حرف‌های آمریکا را تکرار و دستورات او را اجرا کنند.

*بی‌شماری دلدادگان به انقلاب توطئه دشمنان را نقش بر آب کرد 

فدوی ضمن اشاره به اینکه بی‌شماری دلدادگان انقلاب اسلامی در جبهه حق و حزب خدا و ایثار و جان‌فشانی ایشان توطئه‌های شوم دشمنان را نقش برآب کرد، اظهار داشت: دلدادگان انقلاب اسلامی همواره میدان دار دفاع از انقلاب و اسلام هستند؛ رزمندگان برای اینکه خبیثان عالم به اهدافشان نرسند زحمت فراوانی را متحمل و با ایثار و شهادت دسیسه شوم کشته سازی خبیثان عالم را عقیم ساختند و امروز قدرت انقلاب اسلامی به چنان عظمتی رسیده که دشمنان انقلاب از درک بزرگی آن عاجز هستند.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود کودک‌کشی و قتل عام زنان و پیران را بزرگترین شکست راهبردی در کنار دیگر شکست‌های تاکتیکی و عملیاتی خبیثان جبهه باطل از جمله آمریکا و همراهان او توصیف کرد و گفت: آشکار شدن دروغ‌های بزرگ صهیونیست‌ها برای ملت‌های جهان از دیگر شکست‌های مفتضحانه رژیم غاصب صهیونیستی است.

 جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: قتل عام زنان و کودکان غزه جز نمایان‌سازی چهره واقعی جنایتکار و ظالمانه صهیونیست‌ها چیزی دیگری برایشان نخواهد داشت.

*دشمن در جنگ اقتصادی همه ملت ایران هدف گرفته است

وی جنگ اقتصادی، رسانه‌ای و مجازی را از دیگر جبهه‌های تقابل گفتمان انقلاب اسلامی با استکبار جهانی دانست و با بیان اینکه شیطان بزرگ در جنگ اقتصادی همه ملت ایران را نشانه می‌گیرد، یادآور شد: در عین شناخت درست و دقیق تکالیف، باید عزم و جزم خود را برای عمل مومنانه با اخلاص به تکالیف در پیش گیریم؛ چرا که خداوند بهترین نتیجه را پیش روی صادقان مسیر الی الله قرار می‌دهد.

 وی به اقتدار وصف ناپذیر جبهه مقاومت در سرزمین‌های اسلامی اشاره و اذعان کرد: همانطور که آیات الهی تصریح دارند؛ کسانی که به تکالیف خود عمل کنند، خداوند نمی گذارد هیچگاه در بن‌بست بمانند و روزی‌شان را از جایی که فکرش را نمی‌کنند می‌فرستد، ملتی که به وعده حق الهی باور داشته باشد هیچ وقت شکست نخواهد خورد.

 فدوی در پایان سخنان خود شهدا را پیش‌قراولان عمل به تکلیف دانست و تصریح کرد: شهدا پیش از اینکه شهید شوند، به راه حق ایمان یافتند و همچون مقتدایشان با دلی آرام و قلبی مطمئن به دیدار خدا شتافتند.انتهای پیام/


منبع:فارس
http://qomefarda.ir/46486
اخبار مرتبط

نظرات شما