عضو خبرگان رهبری در گفتگو با قم فردا:

دشمن به دنبال کم‌رنگ کردن حضور حداکثری مردم در انتخابات است

عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه حضور و مشارکت بالا در انتخابات نقش مؤثر و مهمی در ازبین‌بردن توطئه‌های دشمنان علیه نظام و کشور را خواهد داشت، گفت: دشمن به دنبال کم‌رنگ کردن حضور حداکثری مردم در انتخابات است.

آیت‌الله حسینی خراسانی در گفتگو با خبرنگار «قم فردا» با اشاره به انتخابات پیشرو و اهمیت حضور حداکثری مردم، اظهار داشت: برگزاری انتخابات در جمهوری اسلامی ایران یکی از برکات و اتفاقات مهم انقلاب اسلامی است.
وی ادامه داد: برگزاری انتخابات با حضور حداکثری مردم پای صندوق‌ها را می‌توانیم مظهر عزت و اقتدار ایران اسلامی بدانیم.
عضو خبرگان رهبری با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات، گفت: رهبر معظم انقلاب امسال بیش از دفعات قبل نسبت به مسئله انتخابات تأکید کرده‌اند که نشان از اهمیت انتخابات پیشرو دارد.
وی اضافه کرد: راهبرد مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات مشارکت و رقابت سالم است که رهبری در فرمایشات خود به آن اشاره کرده است.
آیت‌الله حسینی خراسانی با اشاره به تلاش‌های رسانه‌های معاند به‌منظور کم‌رنگ کردن حضور مردم در انتخابات پیشرو، ابراز داشت: حضور و مشارکت بالا در انتخابات نقش مؤثر و مهمی در ازبین‌بردن توطئه‌های دشمنان علیه نظام و کشور را خواهد داشت.
وی ادامه داد: علی‌رغم جنگ روانی دشمن، مردم با حضور حداکثری در انتخابات، حماسه دیگری را در تاریخ ماندگار خواهند کرد.انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/47715
اخبار مرتبط

نظرات شما