رئیس پلیس‌راه استان قم:

 اعلام محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های برون‌شهری قم ویژه نیمه‌شعبان

رئیس پلیس‌راه استان قم، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی جاده‌های برون‌شهری قم در ایام نیمه شعبان، سالروز ولادت باسعادت حضرت مهدی موعود (عج) را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا»  سرهنگ مختار پناهی در گفت‌وگویی افزود: باتوجه‌به نزدیک‌شدن نیمه شعبان مصادف با ولادت حضرت مهدی (عج) و برگزاری آیین‌های ویژه این روز در مسجد مقدس جمکران و توالی آن با تعطیلات پایانی هفته، شاهد افزایش سفرهای بین‌شهری و تراکم ترافیک در این ایام در محورهای مواصلاتی به استان قم خواهیم بود.

 وی گفت: باتوجه‌به این موضوع و اعمال محدودیت‌های ترافیکی، تردد تمامی وسایل نقلیه سنگین باربری (تریلی، کامیون و کامیونت) از ساعت ۱۲ روز شنبه پنجم اسفندماه تا ساعت ۱۸ روز یکشنبه ششم اسفندماه از محور قدیم قم - کاشان و بالعکس ممنوع و مسیر جایگزین آزادراه قم - کاشان است.

 پناهی ادامه داد: تردد وسایل نقلیه مذکور از میدان ۷۲ تن به سمت جمکران و محور قدیم قم - کاشان ممنوع است و این گونه وسایل نقلیه باید از روی پل میدان ۷۲ تن به سمت آزادراه قم - کاشان تردد کنند.

 وی گفت: باتوجه‌به حجم ترافیک در میدان ۷۲ تن، رانندگان این قبیل وسایل نقلیه که از آزادراه قم - کاشان به مقصد تهران در حرکت هستند باید قبل از رسیدن به عوارضی آزادراه قم - کاشان، آزادراه قم - گرمسار را جهت ادامه مسیر انتخاب کنند و از آن مسیر تردد نمایند.
انتهای پیام/


منبع:ایرنا
http://qomefarda.ir/47718
اخبار مرتبط

نظرات شما