مشارکت شبیه انتخابات ۹۸ شد؛

شکست قطعی کمپین حداکثری تحریم انتخابات

درحالی‌که یک کمپین بسیار گسترده ضدایرانی برای تحریم همه‌جانبه انتخابات ۱۴۰۲ شکل‌گرفته بود، اما آمارها از مشارکت در انتخابات حکایت از شکست قطعی این کمپین دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» درحالی‌که یک کمپین بسیار گسترده ضدایرانی برای تحریم همه‌جانبه انتخابات ۱۴۰۲ شکل‌گرفته بود و علی‌رغم آنکه برخی گروه‌ها و اشخاص رادیکال در داخل نیز تلویحاً با آن همراهی کردند، اما آمارها از مشارکت حدود ۲۵ میلیونی در این انتخابات حکایت از شکست قطعی این کمپین دارد.

 این کمپین مدعی بود که مشارکت در انتخابات ایران بسیار پایین خواهد بود، اما مشارکتی نزدیک با انتخابات ۱۳۹۸، آن هم بعد از یک جنگ روانی تمام‌عیار علیه ملت ایران در سال ۱۴۰۱ نشان داد که اولین برداشت از انتخابات باید شکست جریان ضدایرانی باشد.

 مردم علی‌رغم گله‌مندی‌های فراوان اقتصادی و علی‌رغم آنکه گروه‌های سیاسی در برخی استان‌ها نتوانستند رقابت ایجابی قدرتمندی را پایه‌ریزی کنند، اما مشارکت پرشوری رقم زدند و صف‌های قابل‌توجه انتخابات حتی تا آخرین لحظات روز ۱۱ اسفند ادامه داشت.

 مهم‌ترین پیام مردم این است که گله‌مندی‌های جدی اقتصادی و اجتماعی اگرچه جدی است، اما این مردم در مخالفت با جریان ضدایرانی و شکست‌دادن آن از بسیاری از مسئولان کشور و نیز گروه‌های انتخاباتی جلوتر هستند.
انتهای پیام/


منبع:تسنیم
http://qomefarda.ir/47846
اخبار مرتبط

نظرات شما