مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم:

عملیات وعده صادق نقطه‌عطف عبور از چالش‌ها است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم با تأکید بر ضرورت تبیین دستاوردهای پاسخ قاطع ایران به رژیم کودک‌کش گفت: عملیات وعده صادق می‌تواند نقطه عطف عبور از چالش‌های مختلف داخلی و خارجی باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی شعبان‌زاده در نشست تخصصی و نخبگانی بررسی اقدام مقتدرانه سپاه پاسداران و تنبیه رژیم متجاوز صهیونیستی که در سالن جلسات شهید زین‌الدین اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان قم برگزار شد، اظهار داشت: امروز نیازمند روایت درست از تحولات منطقه هستیم.

وی با اشاره به اینکه به دنبال خط سیر محتوایی روایت برای مخاطب هستیم، خاطرنشان کرد: برای این هدف باید ۶ محور نصرت آیه‌ها، کوچک انگاری قله‌ها، تحریف روایت‌ها، اشتباه محاسباتی رژیم صهیونیستی، آغاز فتوحات در داخل و سرنوشت آینده جهان و سرنوشت مردم فلسطین و غزه را مدنظر قرار داد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم با اشاره به اینکه نهضت زندگی با آیه‌ها در راستای محور نخست است، بیان داشت: مقام معظم رهبری فرمودند که ما به قله نزدیک شده‌ایم ولی دشمن با جنگ‌های ترکیبی باور این مسئله را از مردم دور کرده است.

وی با اشاره به اینکه باید روایت درست از قله صورت بگیرد، افزود: باید در عملیات وعده صادق قله‌هایی که فتح شده است را به درستی برای مردم تبیین کرد.

شعبان‌زاده با بیان اینکه دشمن از طریق رسانه و هنر به دنبال تحریف است، در ادامه گفت: باید حقایقی که تحریف شده است را برای مردم روشن کنیم و اجازه جولان در وادی روایت از اتفاقات مهم امروز جهان را به دشمن ندهیم.

وی با اشاره به اینکه تحلیل مقام معظم رهبری مبنی بر شکست راهبردی دشمن بود، یادآور شد: دستگاه راهبردی مقام معظم رهبری بر دستگاه محاسباتی دشمن تسلط کامل دارد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم با اشاره به ضرورت نجات از محاصره تبلیغاتی دشمن، بیان داشت: عملیات وعده صادق می‌تواند نقطه عطف عبور از چالش‌های مختلف داخلی و خارجی باشد.

وی با اشاره به تغییر معادلات به نفع جبهه مقاومت، گفت: طبق فرموده مقام معظم رهبری فلسطین کلید رمزآلود ظهور است و باید این موضوع را برای مردم تبیین کنیم.

شعبان‌زاده افزود: ابعاد افتخار آمیز این عملیات اگر به خوبی تبیین شود، شاهد امید، افتخار، اعتماد به نفس ملی و افزایش ظرفیت سرمایه‌های ملی و اجتماعی خواهیم بود.
انتهای پیام/http://qomefarda.ir/48396
اخبار مرتبط

نظرات شما