معاون دانشگاه علوم پزشکی قم خبر داد:

ارائه خدمات پاراکلینیکی با تعرفه دولتی در بیمارستان شهدا

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: تمام خدمات پاراکلینیکی از جمله رادیولوژی، سی‌تی‌اسکن و ماموگرافی با تعرفه دولتی در بیمارستان شهدا در یکی از مناطق کم‌برخوردار این استان به بیماران ارائه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» به نقل از خبرگزاری ایرنا، مجید محبی افزود: بیمارستان شهدا سال ۹۶ در منطقه کم‌برخوردار نیروگاه به بهره‌برداری رسید و از همان زمان خدماتی از جمله رادیولوژی و سونوگرافی به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌شد.
وی اضافه کرد: دستگاه سی‌تی‌اسکن ۳۲ اسلایس هیتاچی سال ۹۹ در این مرکز راه‌اندازی شد و اکنون خدماتی از جمله انجام انواع سی‌تی‌های تزریقی، خوراکی، سی‌تی آنژیو و ۳D در این مرکز توسط کارشناسان باتجربه انجام می‌شود.
وی افزود: این دستگاه مجهز به انژکتور تزریق است و گزارش تصاویر نیز توسط پزشکان خبره در کوتاه‌ترین زمان ارائه می‌شود.
محبی با اشاره به بخش ماموگرافی بیمارستان شهدا، گفت: این بخش مجهز به دستگاه ماموگرافی دیجیتال و دستگاه ماموگرافی دیجیتال هالوژیک است که تصاویر بادقت بالا و کیفیت مطلوب را ارائه می‌کند.
وی افزود: ماموگرافی توسط کارشناسان خانم باتجربه انجام و گزارش تصاویر نیز در کوتاه‌ترین زمان توسط متخصصان مجرب ارائه می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: باتوجه‌به امکان تهیه عکس رنگی توسط این دستگاه، بسیاری از افرادی که مشکل نازایی دارند، می‌توانند از این فرصت بهره‌مند شوند.
به گفته معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم، هزینه برخی خدماتی که در بیمارستان شهدا قم انجام می‌شود، یک‌دهم هزینه سایر مراکز خصوصی در سطح استان است.
وی گفت: علاوه بر ارائه خدمات پاراکلینیکی، ‌ درمانگاه این بیمارستان دارای تخصص‌هایی از جمله زنان و زایمان، ‌ متخصص داخلی، متخصص زنان، متخصص مغز و اعصاب، فوق‌تخصص غدد، جراح عمومی، روان‌شناس، ‌ روانپزشک، متخصص قلب و اطفال است.
به گفته وی، بیمارانی که برای غربالگری از سوی مراکز بهداشتی به مراکز تخصصی ارجاع می‌شوند، می‌توانند با مراجعه به بیمارستان شهدا و با پرداخت تعرفه دولتی، از خدمات پزشکی استفاده نمایند.
محبی خاطرنشان کرد: این مجموعه درمانی به‌صورت ۲۴ ساعته فعال است و آمادگی دارد به‌تناسب تعداد مراجعه‌کنندگان، خدمات خود را افزایش دهد.

انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/48809
اخبار مرتبط

نظرات شما