مسئول واحد رفاه زائر حرم مطهر بانوی کرامت:

خدمت‌رسانی موکب‌ها به عزاداران حسینی در حرم حضرت معصومه (س)

مسئول واحد رفاه زائر حرم مطهر حضرت معصومه (س) از خدمات موکب‌ها به زائران این حرم در دهه اول محرم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها، غلامرضا قربان‌رعیت با اشاره به برپایی ایستگاه صلواتی در دهه اول محرم گفت: طبق سنوات گذشته در دهه اول محرم مواکب مختلفی در حرم مطهر بانوی کرامت برپا می شود که بتوانند خدمات مختلفی را به زائران و عزاداران حرم فاطمی ارائه دهند.
قربان رعیت افزود: موکب اداره خدمات زائر حرم مطهر بانوی کرامت هر روز عصر در صحن حضرت جوادالائمه (ع) از زائران پذیرایی خواهد کرد.
وی افزود: موکب الحوراء الزینب شهرستان شوشتر نیز روزهای تاسوعا و عاشورا به مدت دو روز در صحن حضرت جوادالائمه (ع) مستقر خواهد شد.
مسئول واحد رفاه زائر حرم مطهر بانوی کرامت بیان کرد: موکب زینبیون مدافعان حرم پاکستانی نیز از ۵ محرم تا عصر عاشورا با ارائه میان‌وعده صبح و عصر در صحن جوادالائمه (ع) فعال خواهد شد.
وی ادامه داد: چایخانه‌های حضرتی حرم مطهر نیز در صحن‌های جوادالائمه (ع)، مسجد اعظم و پیامبر اعظم (ص) در طول دهه محرم فعال است و به زائران خدمت‌رسانی می‌کند.
قربان رعیت تصریح کرد: باتوجه‌به نزدیک‌شدن به روزهای تاسوعا و عاشورا مواکب مختلف دیگری نیز به‌مرور مقدمات استقرار خود را فراهم خواهند کرد و در صحن‌های مختلف حرم مطهر بانوی کرامت خدمت‌رسانی خواهند کرد.
مسئول واحد رفاه زائر حرم مطهر بانوی کرامت با اشاره به خدمت‌رسانی ایستگاه صلواتی در دهه امامت و ولایت خاطرنشان کرد: در این ایام نیز ایستگاه‌های مختلفی در حرم مطهر بانوی کرامت مستقر شده بودند که در مجموع به بیش از ۲۵۰ هزار زائر خدمت‌رسانی کردند.

  
http://qomefarda.ir/49589
اخبار مرتبط

نظرات شما