رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان قم گفت: امروزه نگاه صرف تحصیل آکادمیک به دانشجو خطایی محاسباتی است، یک دانشجو باید سفیر دانایی و آگاهی از بستر دانشگاه به بستر جامعه باشد.
رئیس پلیس آگاهی قم از انهدام باند سرقت سیم و کابل اداره مخابرات و برق استان و کشف ۴۰ فقره سرقت دراین‌رابطه خبر داد.
رئیس دانشگاه پیام‌نور قم گفت: ضرورت دارد که دانشجوی انقلاب اسلامی در همه مراحل کنشگری سیاسی، بصیرت داشته و از جدیدترین اخبار روز آگاه باشد.
رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب‌‌ گفت: در ایران چهار میلیون دانشجو داریم که باید در مسئله غزه چهار میلیون رسانه باشند یک دانشجو به‌اندازه ارسال یک ایمیل به دانشجویان کشورهای دیگر ازجمله کشورهای آمریکا، اروپا و آسیا می‌تواند تأثیرگذار باشد.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از انهدام دو باند سارقان خودروی پراید و سیم و کابل و کشف هفت‌دستگاه خودروی مسروقه در این استان خبر داد.
رئیس دانشگاه حکمت ایرانیان گفت: حق‌طلبی، عدالت‌طلبی و آرمان‌خواهی در میان دانشجویان به برکت انقلاب اسلامی موج می‌زند که با فعالیت‌های خود می‌تواند بقیه جامعه را به سمت کمال و ارزش‌های اخلاقی رهنمون کنند.
 با حضور رئیس پلیس پیشگیری فراجا و فرمانده انتظامی استان قم از خدمات ستوان یکم «غلامرضا ملکی» به‌عنوان مدیر جهادی فرماندهی انتظامی استان قم در سال ۱۴۰۲ تقدیر شد.
 در مراسم نکوداشت روز جهانی داوطلب، از ۲۵۰ داوطلب برتر جمعیت هلال‌احمر استان قم که حضور فعال در مناطق محروم داشته و نقش گسترده، اصولی و مؤثری در اجرای پویش‌های مردمی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی ایفا کرده‌اند تجلیل شد.
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: دولت امسال ۶ هزار واحد تولیدی راکد و نیمه‌تعطیل در کشور را به چرخه تولید بازگردانده است.
مسئول گروه جهادی شهید محمد بنیادی گفت: هدف میز مهربانی این است که با رویی خوش و گشاده با بانوان در مورد مسئله حجاب صحبت شود تا آنچه از دین و مکتب به سمت فراموشی می‌رود یادآوری شود.
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: در نیمه نخست امسال آفات در ۱۳ هزار هکتار از سطح زیر کشت مزارع، باغات و گلخانه‌های استان با استفاده از فرآورده‌های غیرشیمیایی کنترل شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم علت افت کیفیت آب قم را کاهش سهم ورودی از سد کوچری و جبران کسری از منابع آب زیرزمینی عنوان کرد.
مدیر درمان تأمین اجتماعی قم گفت: در راستای حمایت از زوج‌های نابارور برای فرزندآوری، از ابتدای امسال تاکنون ۲۴ میلیارد و ۳۳۳ میلیون ریال از هزینه‌های آنان توسط تأمین اجتماعی پرداخت شد.
دادستان عمومی و انقلاب قم با اشاره به دستگیری متهمان پرداخت وام ازدواج با جعل اسناد رسمی در این استان گفت: کیفرخواست مدیر یک بانک به‌همراه همدستانش به‌دلیل پرداخت ۲۴۴ فقره وام با جعل اسناد رسمی صادر شد.
رئیس پلیس راهور قم گفت: مالکان خودرو و موتورسیکلت‌های توقیف شده تا پایان سال ۱۴۰۱ درصورتی‌که تا ۱۵ روز آینده جهت ترخیص وسایل نقلیه خود اقدام نکنند؛ وسیله نقلیه آنان بلاصاحب محسوب می‌شود.
رئیس‌کل بیمه مرکزی گفت: کروکی آنلاین ۲ هفته پیش به‌صورت آزمایشی در استان قم اجرایی شد و پس از آن مقرر شد در استان‌های دیگر عملیاتی شود.
معاون مرکز بهداشت شهرستان قم گفت: پویش ملی سلامت، بیماری فشارخون بالا و دیابت از ۲۵ آبان‌ماه آغاز شد تا ۱۵ دی‌ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.
دادستان قم از انهدام باند اختلاس‎ و جعل اسناد و صدور کیفرخواست برای مدیر بانکی و همدستانش به اتهام اختلاس توأم با جعل به ارزش ۱۷۰ میلیارد ریال و اخذ رشوه به مبلغ ۲۰ میلیارد ریال خبر داد.
مدیرکل هواشناسی استان قم گفت: میانگین بارش باران در این استان از فروردین تا پایان آبان‌ماه امسال نسبت به دوره بلندمدت سال گذشته، ۵۰ درصد کاهش داشته است.
معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان قم گفت: از ابتدای امسال تا پایان آبان‌ماه، ۱۳ هزار و ۷۳۴ تماس با اورژانس اجتماعی قم (۱۲۳) برقرار شد.