توزیع آب معدنی میان زائران اربعین به همت قرارگاه شهید صادمی قم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، مجتبی کرمعلی، طی سخنانی اظهار کرد: قرارگاه جهادی شهید محمود صارمی قم از سال‌ها قبل تصمیم گرفت در مسیر پیاده‌روی نجف تا کربلا موکبی را راه‌اندازی کند که به لطف خدا موکب قرارگاه جهادی شهید صارمی در عمود ۱۱۲۴ به صورت ثابت راه‌اندازی شد.

وی افزود: متاسفانه بعد از شیوع ویروس کرونا به دلیل اینکه زائران نمی‌توانستند به کربلا سفر کنند تصمیم گرفتیم تا فعالیت‌های این قرارگاه را در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا سوق دهیم؛ اما امسال با توجه به اینکه وضعیت کرونا بهتر شده بود تصمیم گرفتیم این موکب را به صورت سیار در مسیر پیاده‌روی نجف تا کربلا دایر کنیم تا به زائران کربلا خدمت‌رسانی کنیم.

مسئول قرارگاه جهادی شهید صارمی تصریح کرد: امسال با توجه به هوای گرم عراق تصمیم گرفتیم در راستای نیاز مردم به آب آشامیدنی تهیه و توزیع آب معدنی را در دستور کار قرار دهیم که تا به امروز مشارکت مطلوبی از سوی مردم رقم خورده است.

کرمعلی در پایان گفت: امیدواریم مردم مشارکت بیشتری داشته باشند تا زائران امام حسین(ع) در مسیر پیاده‌روی نجف تا کربلا از نظر کمبود آب آشامیدنی دچار مشکل نشوند، ما محدودیتی در کمک نقدی نداریم و افراد می‌توانند هرمبلغی را که مدنظر دارند به نذر آب کنندانتهای پیام/


منبع:فارس
http://qomefarda.ir/36382
اخبار مرتبط

نظرات شما