معاون استاندار قم :

نمایشگاه دستاوردهای هوافضای سپاه مصداق بارز شعار «ما می‌توانیم» است

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم گفت: نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاورهای هوافضای سپاه پاسداران که این روزها در قم برگزار می‌شود، مصداق بارز شعار «ما می‌توانیم» است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سیدمهدی قریشی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم  در حاشیه بازدید از نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاورد‌های هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در باغ موزه دفاع مقدس استان قم در حال برگزاری است، طی سخنانی اظهار داشت: این نمایشگاه مصداق بارز شعار « ما می‌توانیم است»، توصیه می‌کنم که همه اقشار مردم به‌ویژه جوانان و نوجوانان از این نمایشگاه بازدید کنند.

وی ادامه داد: برای رسیدن به این دستاورد‌ها خون پاک بسیاری از جوانان، نخبگان، دانشمندان و غیره ریخته شده است، امروز بخش عمده امنیت کشور در مرز‌ها را مرهون همین خون پاک شهدای عزیز هستیم.

معاون استاندار قم تصریح کرد: همه کسانی‌ که در این سال‌ها معتقد بودند ما برای رسیدن به نقطه مطلوب نیازمند غربی‌ها هستیم، با بازدید از این نمایشگاه متوجه می‌شوند که برای رسیدن به پیشرفت و دستاورد‌ها و تکنولوژی‌های روز تنها کافیست به جوانان همین مرز و بوم اعتماد کنیم.

قریشی خاطرنشان کرد: از الگویی که برای ساخت موشک و تجهیزات نظامی استفاده کردیم باید در سایر عرصه‌ها مثل صنعت و اقتصاد استفاده کنیم‌ تا بر مشکلات فائق شدیم، لذا برای توسعه و رشد کشور باید از این تجربیات بهره گرفته شود.انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/42186
اخبار مرتبط

نظرات شما