معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران خبر داد:

پنجم صفر آغاز میزبانی از زائران اربعین حسینی در مسجد جمکران

معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران گفت: خادمان این مکان مقدس از پنجم تا پایان ماه صفر، میزبان ده‌ها هزار زائر اربعین حسینی از داخل و خارج کشور خواهند بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،ابراهیم صدوقی با بیان اینکه مسجد مقدس جمکران امسال نیز با راه‌اندازی ستاد مردمی اربعین از پنجم تا آخر ماه صفر، میزبان ده‌ها هزار زائر اربعین حسینی از استان‌های شرقی ایران اسلامی و کشور‌های هند، پاکستان، افغانستان است که در مسیر رفت‌وبرگشت به این مکان مقدس مشرف و از امکانات آن بهره‌مند می‌شوند گفت: فعال‌شدن ظرفیت‌های مردمی و دستگاه‌های ذی‌ربط استانی در کنار خادمان این مکان مقدس برای تسهیل بهره‌مندی زائران در رویداد عظیم اربعین استان قم ضروری است.

وی با بیان اینکه بی‌شک پذیرایی و خدمات‌دهی به خیل عظیم زائران بدون همیاری و مساعدت مجموعه‌های خدوم استانی و کشوری امکان‌پذیر نیست تصریح کرد: باتوجه‌به موقعیت مناسب جغرافیایی مسجد مقدس جمکران و حضور پرشمار زائران، خدمات‌رسانی مناسب به زوار اربعین نیاز به حضور تمامی ظرفیت‌های مردمی و دولتی دارد.

رئیس ستاد مناسبت‌های ویژه مسجد مقدس جمکران گفت: افرادی که مایل‌اند در موکب اربعین حسینی مستقر در مسجد مقدس جمکران به زائران حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام خدمت کنند می‌توانند از طریق لینک Jamkaran.ir/mizban ثبت‌نام کنند.

صدوقی خاطرنشان کرد: عاشقان و ارادتمندان اهل‌بیت علیهم‌السلام هم می‌توانند برای شرکت در طرح سفره صاحب‌عزای اربعین، نذورات و هدایای نقدی خود را به شماره‌حساب ۰۱۳۱۳۶۳۱۳۶۰۰۶ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۰۰۰۰۰۰۰۴ بنام مسجد مقدس جمکران واریز و در پذیرایی از زوار اربعین این مکان مقدس سهیم باشند.
انتهای پیام/


منبع:مسجد مقدس جمکران
http://qomefarda.ir/44695
اخبار مرتبط

نظرات شما