رئیس دانشگاه صنعتی قم:
رئیس دانشگاه صنعتی قم گفت: دفاع مقدس مقدمه غلبه بر تحریم‌ها بود، بعد از دوران دفاع مقدس در حوزه‌های مختلف از جمله هوا و فضا، موشکی و هسته‌ای توانستیم به موفقیت دست پیدا کنیم و امروز بالغ بر ۸ هزار شرکت دانش‌بنیان در کشور وجود دارد.
مسئول بسیج جامعه زنان استان قم:
مسئول بسیج جامعه استان قم با بیان اینکه حاج‌قاسم حاصل تربیت دفاع مقدس بود، گفت: دفاع مقدس دانشگاهی بود برای تربیت نسل جوان و زمینه‌ای برای صدور انقلاب اسلامی به سراسر جهان که در حال رخ‌دادن است.
حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی:
نماینده ولی‌فقیه در سپاه با تأکید بر اینکه باید وارث خوبی برای شهدا و انبیاء باشیم، گفت: امروز دشمنان از دست انقلاب اسلامی ایران خسته شده‌اند؛ اما به ابرقدرت بودن جمهوری اسلامی ایران اذعان می‌کنند.
آیت‌الله نوری همدانی:
مرجع تقلید شیعیان گفت: استکبار هر لحظه و با تمام توان در حال دسیسه چینی برای ضربه زدن به دنیای اسلام و وحدت مسلمین است و همواره در تلاشند تا اثری از مجاهدت‌ها و رشادت‌های شهدا باقی نماند.
کارشناس و تحلیلگر ارشد رسانه گفت: هر سلبریتی که عامل استحمار برای افزایش استضعاف منفی و عدم خروج از استعمار بشود، بی‌شک دارای تاریخ مصرف خواهد بود.
موشک حاج قاسم با برد ۱۴۰۰ کیلومتر را می‌توان اولین موشک بالستیک تاکتیکی و سوخت جامد ایرانی دانست که به‌راحتی توان رسیدن به سرزمین‌های اشغالی را دارد.
در خلال سفر به قم انجام شد؛
پدر دومادیوس الراهب از بزرگان کلیسای قبطی مصر در خلال سفر به قم از جامعه الزهرا بازدید و با مدیران و جمعی از اساتید این مجموعه دیدار و گفت‌وگو کرد.
فرمانده سپاه قم خبر داد:
فرمانده سپاه قم با بیان اینکه برنامه‌های متنوع در قالب  ۲۹۰ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس اجرا خواهد شد، گفت: رژه نیروهای مسلح استان قم صبح روز ۳۱ شهریور مقابل باب القبله مسجد مقدس جمکران برگزار خواهد شد.
سردار تنگسیری:
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: بیست فروند از کشتی‌هایی که صید ترال انجام می‌دادند را توقیف و صید ترال را در خلیج فارس ممنوع کرده‌ایم.
گزارش تصویری؛
صبحگاه مشترک عهد سربازی و تجدید بیعت با امام زمان (عج) در مسجد جمکران با حضور پرشور نیروهای مسلح برگزار شد.
تولیت حرم مطهر بانوی کرامت:
تولیت حرم مطهر بانوی کرامت با بیان اینکه دشمنی دشمنان به‌خاطر باورهای ما است، گفت: مقاومت در برابر دشمن و بریدن دست متجاوزین از سرزمین‌های مسلمانان از جمله باورهایی است که ما آن را دنبال می‌کنیم.
وزیر ارشاد:
وزیر فرهنگ‌وارشاداسلامی با اشاره به اینکه دولت ابتکارات مهمی را در مدیریت‌فرهنگی به کار گرفته‌است، گفت: بسیاری از محدودیت‌ها و گره‌های‌کور در عرصه فرهنگ در دولت سیزدهم باز شده است.
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، مأموریت رایزنان فرهنگی را پاسداری از فرهنگ و تمدن ایران و معرفی انقلاب و اسلام به جوامع خارج از کشور عنوان کرد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید