خطیب جمعه قم:
روحانیت همیشه پیشتاز میدان جهاد، ایثار و شهادت در راه خدا بوده است و کمک به مظلومین و محرومین، دفاع از حرم و مسئله کرونا نشان می‌دهد که روحانیت همیشه در کنار مردم و برای مردم بوده است بنابراین تخریب‌ها و شایعه پراکنی های دشمنان و جنگ روانی برای ایجاد فاصله بین مردم و روحانیت راه به جایی نخواهد برد.
عکس‌نوشته‌های قم فردا از فتح خرمشهر نقطه عطف دفاع مقدس تا راهبرد دشمن مأیوس کردن مردم است اختصاص‌یافته است.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه ما بارها و بارها دشمن را شکست داده ایم، گفت: پاسداری را بدون دفاع ترور می کنند که گویی دنیا را گرفته اند. البته ما انتقام قطره قطره خون عزیزانمان را خواهیم گرفت.
آیت‌الله رئیسی:
آیت‌الله رئیسی گفت: قطعاً پیشرفت کشور را معطل رفع تحریم‌ها نخواهیم گذاشت و راهبرد ما در این زمینه راهبرد رهبری انقلاب است و قرارگاه خنثی‌سازی تحریم‌ها باقدرت به کار خود ادامه می‌دهد.
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران:
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه روحانیت پشت سر رهبری راه شهدا را ادامه می دهد گفت: روحانیت تا نابودی استکبار به جهاد خود ادامه می دهد.
مدیر حوزه‌های علمیه کشور:
مدیر حوزه‌های علمیه کشور با بیان این که موتور محرک انقلاب شهدا و امام خمینی (ره) است، گفت: شهدای ما ضامن پایداری و استقامت ما هستند و امروز طلاب ما آمده‌اند تا با اسلام، رسول خدا (ص) ، امام عصر (عج) و شهدا پیمان ایستادگی و مقاومت ببندند.
سرلشکر رحیم صفوی در گفتگو با قم فردا:
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: اکثریت جامعه ما از فداکاری‌ها و ایثارگری‌های روحانیت معظم انقلاب اسلامی آگاه نیستند.
سردار نقدی در گفتگو با قم فردا:
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: وجه تمایز روحانیت محب اهل‌بیت با روحانیون دیگر ادیان پیشتازی در فداکاری، ایثار و جهاد است.
فرمانده سپاه علی بن ابیطالب (ع) قم با گرامیداشت شهیدان عملیات آزادسازی خرمشهر گفت: سوم خرداد نقطه عطفی برای دفاع مقدس و انقلاب اسلامی بود، امروز با گسترش جبهه مقاومت و فتح خرمشهرهایی که رهبری فرمودند، به دولت یار و افول استکبار جهانی نزدیک می‌شویم.
در گفتگو با کارشناس مسائل سیاسی مطرح شد؛
کارشناس مسائل سیاسی گفت: شکوفایی، توسعه و پیشرفت اقتصادی هر کشوری وابسته به نحوه مدیریت و استفاده شایسته و بجا از منابع انسانی متخصص و صاحب ایده ی هر کشوری دارد
استاد حوزه و دانشگاه در گفتگو با قم فردا:
این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه تشخیص میدان و‌ مأموریت، مهم‌ترین ویژگی حوزه‌های علمیه است، گفت: وصیت‌نامه شهدا بویژه شهدای روحانی هم باطن انسان را صفا می‌دهد و هم چراغ راه آینده‌ی حوزه‌های علمیه در شدائد و سختی‌ها می‌باشد.
در دیدار با اعضای کنگره شهدای روحانی مطرح شد؛
رئیس جامعه مدرسین و مدیر حوزه های علمیه در دیدار با تنی چند از اعضای کنگره شهدای روحانی با بیان این که جنس روحانیت همانند انبیای الهی از جنس مردم است بر استمرار این برنامه ها تاکید کردند.
معاون بازرسی قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء گفت: آزادسازی خرمشهر تعبیر آیه قرآنی «وَ یَرزُقهُ مِن حَیثُ لا یَحتَسِبُ» بود.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3