جانشین فرمانده سپاه امام علی علیه السلام خبر داد ؛
جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب علیه السلام قم از اجرای برنامه های متنوع در ایام دهه فجر در قم خبر داد.
استاد حوزه و دانشگاه در گفتگو با قم فردا مطرح کرد:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: یکی از اهداف دشمنان در تحریم سپاه استمرار جریان اغتشاشات اخیر با محوریت امنیت ملی است، دوست و دشمن می‌دانند که سپاه یک‌نهاد کاملاً مردمی است و از دل انقلاب جوشیده است.
با حضور اقشار مختلف مردم؛
مردم غیرتمند قم با حضور انقلابی خود در تجمع اعتراضی هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم محکوم کردند.
فرمانده سپاه استان قم:
فرمانده سپاه استان قم گفت: تلاش پارلمان اروپا، برای قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی نشان دهنده عصبانیت استکبار از پیشرفت‌های سپاه و دشمنی غرب با سپاه حاکی از مسیر درست این نهاد میباشد.
رییس سازمان محیط‌زیست:
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت از محیط‌زیست گفت: تغییر اقلیم جزو مباحث مهم و حیاتی کشور است و از زمان تشکیل دولت سیزدهم به‌صورت مرتب جلسات مربوط به این حوزه برگزار می شود و دولت نسبت به اینکه هر موضوع و توسعه‌ای فرع بر محیط‌زیست است اعتقاد عملی دارد.
گزارش تصویری؛
مردم شهر مقدس قم بعد از برپایی نماز جمعه، با خشم عمیق خود در محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم، اجتماع کردند.
رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست:
رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست با اشاره به اینکه اجرای ۹۰ میلیارد دلار طرح زیرساختی در حوزه صنایع کشور، گفت: کشور در مباحث زیست محیطی شرایط خوبی ندارد.
رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست کشور:
رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست کشور بااشاره به اینکه تغییر اقلیم درحال رقم خوردن است، گفت: شهر قم باید در موارد مختلف ترازهای علمی جهان را داشته باشد و هر زائری که به این شهر سفر می‌کند نسبت به این موضوع اطلاع پیدا کند.
رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست کشور:
رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست کشور گفت: آنچه که امروز کشور را آزار می‌دهد، مسائل مربوط به محیط‌زیستی چه در بعد گردوغبار و آلایندگی و یا مسائل مربوط به آب‌های زیرزمینی و پسماندها و پس آب‌ها است.
آیت‌الله نوری همدانی:
این مرجع تقلید ضمن محکومیت حرکت اخیر در کشور سوئد و سوزاندن قرآن کریم گفت: شعار آزادی بیان در غرب همانند همان شعار حقوق بشر، دروغی بیش نیست.
امام جمعه قم:
امام جمعه قم گفت: باید کارنامه درخشان نظام جمهوری اسلامی در همه عرصه‌ها بازگو شود؛ البته این امر به معنای بی توجهی به نقص‌ها و کمبودها نیست.
سردار موحد:
فرمانده سپاه استان قم حمایت ویژه مسئولان استان از طرح‌های مورد تصویب مجمع عالی بسیجیان استان قم را خواستار شد و گفت: گروه‌های تخصصی باید بر اساس شرایط و ظرفیت‌های استان طرح‌هایی را با راهکارهای عملیاتی برای رفع آسیب‌ها و نیازهای مردم ارائه دهند.
آیت‌الله حسینی بوشهری:
عضو خبرگان رهبری گفت: از مبدأ تا مقصد جز نظارت قوی راه حلی نیست و نباید با متخلف تعارف و مماشات وجود داشته باشد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3