رئیس دانشگاه قم:
رئیس دانشگاه گفت: اکنون دانشجویان در دانشگاه‌ها نقش کنشگری فعال در انتخابات دارند برگزاری همایش‌ها، میتینگ‌ها و مناظر در حال انجام است و این قشر دغدغه انتخابات را دارد و فضا را به‌خوبی می‌شناسند که این حرکت تشکل‌ها و انجمن‌های سیاسی دانشجویی قابل‌تحسین است.
قم فردا گزارش می‌دهد؛
انتخابات راه‌حل برون‌رفت از مشکلات جامعه است زیرا که هر یک رأی هم می‌تواند مسیر پیشرفت و توسعه در ایران اسلامی را هموارتر کند.
امام‌جمعه قم:
امام‌جمعه قم با اشاره به اینکه چشم جهانیان به انتخابات ایران است، گفت: کسانی که می‌خواهند ایران اسلامی باعظمت و مقتدر شود باید در انتخابات شرکت کنند.
وزیر آموزش‌وپرورش:
وزیر آموزش‌وپرورش به عزم دولت سیزدهم در توسعه فضاهای آموزشی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر روزانه هشت مدرسه در کشور ساخته می‌شود که نشان می‌دهد کشور به کارگاه بزرگ مدرسه‌سازی تبدیل شده است.
عضو خبرگان رهبری در گفتگو با قم فردا:
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه حضور و مشارکت بالا در انتخابات نقش مؤثر و مهمی در ازبین‌بردن توطئه‌های دشمنان علیه نظام و کشور را خواهد داشت، گفت: دشمن به دنبال کم‌رنگ کردن حضور حداکثری مردم در انتخابات است.
خطیب حوزه:
خطیب حوزه گفت: دشمنان می‌خواستند زن ایرانی یک مجسمه بی‌بندوباری باشد؛ اما حضور فعال بانوان در مقام جهاد تبیین و حرکت‌های اجتماعی و سیاسی و به‌موقع دشمن را به‌غلط کردن انداخت، صحنه انتخابات هم همین است.
عضو خبرگان رهبری:
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه حضور مردم در انتخابات و راهپیمایی‌ها نگهدارنده نظام است، گفت: اقتدار آرمان هر نظام و کشوری است و این اقتدار نتیجه حضور مردم در انتخابات و مشارکت‌های اجتماعی دیگر است.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید