برپایی راهپیمایی هزاران نفر از مردم قم در محکومیت اهانت به قرآن و مقدسات علیه اغتشاشگران و فتنه انگیزان برگزار شد.
هیئت های مذهبی استان قم با همراهی پرشور آحاد مردم با برپایی دسته عزاداری و راهپیمایی، توهین به مقدسات اسلام توسط آشوبگران را محکوم کردند.
حجت الاسلام ذوالنوری در تجمع طلاب مدرسه فیضیه:
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه امروز رنگ نقشه و دسیسه های دشمن تغییر کرده است، گفت: دشمن با شعار های فریبنده و القائات باطل برخی ها را تحت تاثیر قرار می دهد و از آنان برای مقاطع کوتاهی یار گیری کند.
خطیب جمعه قم:
خطیب جمعه قم با اشاره به اینکه مراسم اربعین خاری در چشم مستکبرین است، گفت: این اجتماع بزرگ می‌تواند زمینه ساز استقرار حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) باشد؛ ما معتقد هستیم هر زمان جهان آماده شد به ظهور امام زمان (عج) نزدیک می‌شویم.
رییس دانشگاه قم در گفتگو با قم فردا مطرح کرد؛
رییس دانشگاه قم گفت:تصاویری که از راهپیمایی شهرهای مختلف منعکس شد حضور بی نظیر را نشان می داد که امید است این حضور موجب آرامش بیشتر در کشور شود تا دلسوزان در راه خدمت به مردم قدم بر دارند و جایگاه بین المللی خودمان را حفظ کنیم.
امام‌جمعه قم:
امام‌جمعه قم با اشاره به فتنه‌انگیزی‌ها و اغتشاشات اخیر گفت: باید جلوی آن‌هایی که با آشوب به اموال عمومی و مردم آسیب زدند را بگیرند؛ زیرا می‌دانیم که صف معترضان از صف اغتشاش‌گران جدا است.
مراسم رژه نیروهای مسلح استان قم با حضور یگان های منتخب رژه سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و بسیج در بلوار پیامبر اعظم برگزار شد.
آیت الله حسینی بوشهری:
امام جمعه قم با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران جبهه مقاومت را علیه دشمنان ایجاد کرده‌است، گفت: دشمن از سرایت انقلاب به کشورهای دیگر در هراس است و بیگانگانی که از ایران بهره می بردند و دستشان قطع شده باعث لطمه به انقلاب ارزشی ما می‌شوند.
در روز جمعه صورت می ‌گیرد؛
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: در پی حرکات هنجار شکنانه اخیر و اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم به آتش کشیدن مساجد، مردم استان تهران در محکومیت این حرکات مذبوحانه روز جمعه یکم مهرماه بعد از اقامه نماز جمعه در شهر تهران راهپیمایی خواهند کرد.
کارشناس فرهنگی در گفتگو با قم فردا:
کارشناس فرهنگی با اشاره به اینکه حق قانونی مردم در برخورد قانونی و قضایی با دروغ‌پردازان است، گفت: امروز رسانه های معاند در حال سوء استفاده از فضای ایجاد شده هستند و این مدعیان دروغین به هیچ وجه از فوت مهسا امینی ناراحت و متاسف نیستند.
کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با قم فردا مطرح کرد؛
استاددانشگاه گفت:قرآن را آتش زدند،به پرچم اهانت کردند عده ای را کف خیابان کشیدند،  سوال اینجاست با این کارها می خواهند کجا را فتح کنند؟ اموال مردم را تخریب می کنند گیریم که توانستند چند مرکز دولتی و نظامی را هم بگیرند آخرش چه می خواهد شود وقتی ملت اینها را نمی خواهدمی خواهند برای چه کسانی حکومت کنند
در راستای تحقق محله های اسلامی صورت گرفت؛
تفاهم همکاری بین سازمان بسیج مستضعفین و سازمان تبلیغات اسلامی در راستای تحقق محله های اسلامی امضا شد.
یادداشت؛
این روزها معاندین و برخی حامیان آنها در داخل از یک اتفاق تصادفی که ممکن است در هر مکانی رخ دهد در حال سوء استفاده هستند تا با تحریک احساسات مردم به خواسته های نامتعارف خود برسند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3