مرکز حوزه‌های علمیه توصیه کرد؛
دبیر ستاد راهبری فناوری‌های هوشمند حوزه‌های علمیه گفت: نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری، ظرفیت‌های حوزه‌های علمیه را که یکی از کنشگران جدی هوش مصنوعی در سطح ملی است، مورداستفاده قرار دهند.
سازمان اطلاعات فراجا خبر داد؛
سازمان اطلاعات فراجا در اطلاعیه‌ای از بازداشتِ عنصر فعالِ رسانه‌ای وابسته به صهیونیست و سازمان تروریستی موساد در شهر قم خبر داد.
در پی نامه صورت گرفت؛
در پی انتشار نامه مقام معظم رهبری به دانشجویان حامی مردم فلسطین در دانشگاه‌های ایالات متحده آمریکا دانشجویان غیرایرانیِ دانشگاه ادیان و مذاهب در نامه‌ای از امام خامنه‌ای تشکر کردند.
استاندار قم:
استاندار قم با بیان اینکه طرح نهضت ملی مسکن در استان بادقت و سرعت بیشتری نسبت به گذشته در حال اجراست، گفت: هیچ وقفه‌ای در اجرای این طرح ایجاد نشده و پروژه‌ها در سایت‌های مختلف در حال ساخت هستند.
استاندار قم:
استاندار قم با اشاره به اهمیت کتاب و کتاب‌خوانی گفت: اولویتی بالاتر از توجه به فرهنگ کتاب‌خوانی و گسترش کتابخانه‌ها در این استان وجود ندارد.
در حاشیه جلسه هیأت دولت؛
معاون حقوقی رئیس‌جمهور گفت: پرونده فرش‌های نفیس کاخ سعدآباد مفتوح بوده و تا الان رأیی صادر نشده و از ۴۸ فرشی که به سرقت رفته شده هنوز هیچ فرشی پیدا و تحویل ما نشده است.
امام‌جمعه سلفچگان:
امام‌جمعه سلفچگان با بیان این که همه باید در انتخابات به وظایف خود عمل کنند، گفت: نامزدهای انتخابات اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید