آصفری در گفتگو با قم فردا:

برای آمریکا فقط منافع خود مهم است/ کشورهای منطقه با اتحاد امنیت منطقه را در دست دارند

این کارشناس سیاسی با اشاره به اینکه آمریکا فقط به منافع خود و رژیم صهیونیستی فکر می کنند، تصریح کرد: امروز لازم است کشور های منطقه با اتحاد و ائتلاف دولت ها و ملت ها امنیت منطقه را به دست بگیرند.

محمدحسن آصفری در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به عقب نشینی امارات در همراهی عربستان برای جنگ با یمن، اظهار داشت: سعودی ها که فکر می کردند می توانند کمتر از یک ماه یمن را به تصرف خود در بیاورند و به اهداف خود برسند، امروز بیش از چند سال است که در باتلاق یمن گیر کرده اند.

وی ادامه داد: عربستان سعودی امروز متوجه شده است که نمی تواند در مقابل مقاومت مردم یمن ایستادگی کند.

این کارشناس سیاسی با اشاره به عقب نشینی امارات از جبهه اعتلاف مبارزه با یمن، گفت: خروج و عقب نشینی امارات از جنگ با یمن به جهت  آن است که فهمیدن نمی توانند به پشتیبانی آمریکا اعتماد کنند.

وی اضافه کرد: کشور هایی که زیر چتر آمریکایی ها قرار گرفتند در حالی که آمریکایی ها پشتیبان آنها نبودند و نتوانستند مقاومت کنند نمونه این دولت ها و افراد مرسی، لیبی و... می باشد .

آمریکا فقط به منافع خود و رژیم صهیونیستی می اندیشد
آصفری عنوان داشت: خروج امارات از جبهه اعتلاف مبارزه با یمن به این دلیل است که امنیت منطقه دست مردم و دولت های کشورهای منطقه حوزه خلیج فارس و غرب آسیا می باشد و اگر کشوری بخواهد امید به آمریکا داشته باشد آمریکا جزء منافع خود و رژیم صهیونیستی به چیز دیگری فکر نمی کند.

امروزکشورهای منطقه با اتحاد و ائتلاف امنیت منطقه را تامین می کنند
وی خاطرنشان کرد:  امروز لازم است کشور های منطقه با اتحاد و ائتلاف دولت ها و ملت ها امنیت منطقه را به دست بگیرند.

انتهای پیام/160
http://qomefarda.ir/11078
اخبار مرتبط

نظرات شما