سردار نقدی:

امروز ده ها شبکه مجازی و ماهواره ای علیه انقلاب اسلامی فعالیت می کند

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران گفت: امروز ده ها شبکه علیه انقلاب اسلامی فعالیت می کنند که بخشی از این شبکه‌ها رسالت ترویج فحشا و منکر، برخی تبلیغ گروهک‌های مخالف نظام برعهده داشته و به‌صورت شبانه‌روزی مشغول سم‌پاشی و فعالیت هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در دیدار آیت‌الله یزدی رئیس جامعه مدرسین با اشاره به هجمه های رسانه ای علیه نظام و انقلاب، اظهار داشت: در حال حاضر 275 شبکه تلویزیونی و رادیویی در راستای تخریب و غبارآلود‌کردن چهره نظام مشغول فعالیت هستند.
وی ادامه داد: بخشی از این شبکه‌ها رسالت ترویج فحشا و منکر، برخی تبلیغ گروهک‌های مخالف نظام، عده‌ای پمپاژ شبهات، نفی و انکار ارزش‌های انقلاب را برعهده داشته و به‌صورت شبانه‌روزی مشغول سم‌پاشی و فعالیت هستند.
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه امروز ده ها شبکه علیه انقلاب اسلامی فعالیت می کنند، گفت: از جلوه‌های مهم پیشرفت انقلاب اسلامی دستاوردهای بزرگ علمی آن است، ایران در مبحث نانوتکنولوژی رتبه چهارم و در بخش سلول‌های بنیادی در جایگاه هفتم دنیا قرار گرفته است.
وی بیان داشت: رتبه علمی ایران در پایان سال 57، در جایگاه پنجاه و سوم دنیا قرار داشت اما امروز ایران از نظر پیشرفت و دستاوردهای علمی در جایگاه شانزدهم جهان قرار گرفته است.
سردار نقدی با اشاره به افزایش جنبه‌های معنوی کشور بعد از انقلاب ابراز کرد: در راهپیمایی اربعین امسال بیش از 2 میلیون زائر شرکت کردند، همچنین در راهپیمایی جداماندگان از اربعین در تهران بیش از 2 میلیون و 300 هزار نفر حضور داشتند. 

انتهای پیام/160
http://qomefarda.ir/2196
اخبار مرتبط

نظرات شما