جانشین ستاد امر به معروف استان قم:

امر به معروف و نهی از منکر موجب حیات جامعه است

جانشین ستاد امر به معروف استان قم با اشاره به اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر در آیات و روایات گفت: امر به معروف و نهی از منکر موجب حیات جامعه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سید محمد تقی حسینی  در مراسم اعطا احکام و مجوز فعالیت ۳۰ گروه از گروه‌های جهادی ستاد امر به معروف استان قم با اشاره به اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر در آیات و روایات؛ حیات جامعه را به وجود امر به معروف و نهی از منکر دانست.

وی گفت: ضمن اینکه باید توجه داشته باشیم عفاف مقدم بر حجاب است این دو باید در همه عرصه‌های فعالیت اجتماعی جاری باشد و این امر نمی‌شود جز با تلاش تشکل‌های مردم نهاد و باید از درون مردم و از جنس خود مردم، امور مربوط به معروف به صورت یک تشکل منسجم، آموزش دیده و پویا شکل بگیرد و عملیاتی شود.

جانشین ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم افزود: بر اساس سیاست‌های جدید ستاد امر به معروف کشور، توجه ویژه به خانواده است که امسال به صورت خاص در دستور کار ستادهای استان قم قرار گرفته است.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم احکام و مجوز فعالیت ۳۰ گروه از گروه‌های جهادی در عرصه عفاف و حجاب تقدیم فعالین در این عرصه شد.

انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/30018
اخبار مرتبط

نظرات شما