کارمند بیمارستان سرکرده باند سرقت داروهای کمیاب بود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سرهنگ نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت:‌ به دنبال وقوع چندین فقره سرقت داروهای کمیاب بیمارستانی در داروخانه‌های واقع در نقاط مختلف شهر تهران، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ قرار گرفت و آنان به طور ویژه تحقیقات خود را آغاز کردند.

وی با اشاره به انجام تحقیقات از سوی ماموران توضیح داد:‌ ماموران پلیس با انجام چندین روز کار اطلاعاتی و با استفاده از شگردهای پلیسی سرنخ‌هایی از این افراد را به دست آورده و متوجه شدند که سارقان با ایجاد یک باند سرقت و هماهنگ با هم دست به سرقت داروهای کمیاب و گران‌قیمت از داروخانه‌ها زده‌اند. 

مرادی با بیان اینکه ماموران موفق به شناسایی سرکرده این باند قاچاق شدند، افزود:‌ همچنین در جریان تحقیقات مشخص شد که سرکرده باند یکی از کارمندان قراردادی بیمارستانی است که اقدام به طراحی و اجرای نقشه سرقت کرده است.

 

 

معاون نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با بیان اینکه مخفیگاه این فرد مورد شناسایی قرار گرفت، گفت: طی هماهنگی با مقام قضایی مجوز عملیات دریافت شده و ماموران با حضور در محل حضور این فرد، وی را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. همچنین در بازرسی از محل دستگیری این فرد ۳۲ عدد داروی کمیاب و گران‌قیمت مور نیاز بیمارستان‌ها نیز کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه ارزش ریالی داروهای مذکور ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، ادامه داد:‌ این باند منهدم شده و برخی از اعضای آن نیز دستگیر شدند، اقدامات برای شناسایی و دستگیری دیگر افراد مرتبط نیز ادامه دارد.انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/30788
اخبار مرتبط

نظرات شما