بوگاتی میلیونر اهل چک با سرعت ۴۱۴ کیلومتر در ساعت در اتوبانی در آلمان

وزیر حمل‌ونقل آلمان از رانندگی یک میلیونر چک با یک ماشین اسپورت پرقدرت در یک اتوبان عمومی با سرعت تا ۴۱۴ کیلومتر در ساعت انتقاد کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،

به نقل از آسوشیتدپرس، یک ویدئوی اخیرا پست‌شده «رادیم پاسر»، میلیونر اهل جمهوری چک را نشان می‌دهد که با ماشین «بوگاتی شیرون»‌اش در بخشی از اتوبان A2 در میان شهرهای برلین و هانوور با سرعت‌های فوق‌العاده بالا در حال حرکت است.

 
 

پاسر در توضیح این ویدئو آورده است که این کار نمایشی در سال قبل در یک بخش مستقیم ۱۰ کیلومتری اتوبان سه‌بانده و با دید خوب در تمام طول مسیر فیلمبرداری شده است.

اما فیلم نشان می‌دهد که او در طول مسیر از کنار چند ماشین دیگر در بزرگراه می‌گذرد و وضعیت نور نشان می‌دهد که زمان آن در ساعت‌های نزدیک به غروب آفتاب است.

با اینکه اغلب شبکه اتوبان‌های آلمان آنچنانکه مشهور است، محدودیت سرعت ندارند، اما وزیر حمل‌ونقل آلمان در بیانیه‌ای انتقادآمیز در روز چهارشنبه این کار را مخالف قوانین راهنمایی و رانندگی این کشور و باعث در معرض خطر قرار دادن دیگران خواند.

حزب سبزهای آلمان که یکی از شرکای دولت ائتلافی آلمان است در کارزار انتخاباتی سال پیش خواستار ایجاد محدودیت سرعت ۱۳۰ کیلومتر در ساعت در شبکه بزرگراهی شده بود تا میزان خروجی‌های دی‌اکسیدکربن این کشور کاهش یابد. اما این ایده در جریان مذاکرات برای تشکیل دولت جدید کنار گذاشته شد.انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/30866
اخبار مرتبط

نظرات شما