مدیرکل بهزیستی استان قم خبر داد؛

آمادگی بهزیستی قم بر ای جمع آوری زکات فطره

مدیرکل بهزیستی استان قم از آمادگی بهزیستی قم بر ای جمع آوری زکات فطره خبر داد.

مهدی پهلوانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، با اشاره به در پیش بودن عید سعید فطر و پایان یک ماه بندگی اظهار داشت: مراجع عظام تقلید اجازه لازم را برای پرداخت زکات فطریه به مددجویان و اقشار تحت پوشش بهزیستی داده‌اند.
وی ضمن اعلام آمادگی این اداره کل همچون سنوات گذشته جهت جمع‌آوری زکات فطره، نذورات و کفارات مؤمنین و مردم شریف استان ادامه داد: کلیه مراکز بهزیستی در سطح استان اعم از مراکز مثبت زندگی، مراکز شبانه‌روزی، مراکز توان‌بخشی و اجتماعی و ... و طبق مصوبات ستاد زکات استان پایگاه‌های سیار این اداره کل در اطراف حرم مطهر، مسجد مقدس جمکران، میدان‌ها اصلی و مساجد استان آمادگی دارند تا زکات فطره مؤمنین را جمع‌آوری کرده و در کوتاه‌ترین زمان به دست نیازمندان واقعی برسانند.

مدیرکل بهزیستی قم همچنین افزود: مردم سخاوتمند و نوع‌دوست می‌توانند با استفاده از کد دستوری # ۹۰۹۰ * ۷۲۴ * و شماره کارت‌ ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۶۱۸۲۵۸۸ برای پرداخت فطریه اقدام کنند همچنین شماره تماس ۰۹۱۰۹۰۷۳۲۰۵ برای راهنمایی دراین‌خصوص در نظر گرفته شده است.

گفتنی است: میزان فطریه امسال برای قوت غالب گندم از سوی مراجع عظام تقلید مبلغ ۴۰ هزار تومان و هر روز کفاره هم هشت هزار تومان اعلام شده است.

انتهای پیام/110


http://qomefarda.ir/33237
اخبار مرتبط

نظرات شما