آخرین قول ستاره سابق سرخ‌ها؛ در ایران فقط برای پرسپولیس بازی می‌کنم!

خبرهای واصله از باشگاه پرسپولیس حکایت از مذاکره رضا درویش مدیرعامل این باشگاه با احمد نوراللهی دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، با نزدیک شدن به پایان لیگ بیست و یکم و فصل نقل و انتقالات اخبار مختلف و متنوعی در خصوص خرید و فروش‌های باشگاه‌های مطرح ایرانی به گوش می‌رسد. یکی از این بازیکنان احمد نوراللهی است. ‌هافبک دفاعی ملی پوش شباب الاهلی برای حضور در اردوی تیم ملی از امارات راهی ایران شد تا زمزمه‌هایی مبنی بر حضور احتمالی او در پرسپولیس به گوش برسد.

هرچند این بازیکن در آخرین بازی تیمش شباب الاهلی در ترکیب این تیم در لیگ امارات مقابل بنی یاس به میدان رفته بود اما هنوز اخباری مبنی بر جدایی احتمالی‌اش از این تیم به گوش می‌رسد. احمد نوراللهی یکی از بازیکنان موفق پرسپولیس در سال‌های اخیر بود. بازیکنی که ابتدای این فصل پس از هشت سال از جمع سرخپوشان جدا شد و به شباب الاهلی امارات پیوست.

این بازیکن فصل تقریبا موفقی را در این تیم اماراتی پشت سر گذاشت اما اختلاف با سرمربی تیمش مهدی علی در جریان مسابقات لیگ قهرمانان آسیا موجب شد تا وضعیت ادامه همکاری او با تیم اماراتی با ابهاماتی مواجه شود. او در قراردادش با شباب الاهلی بندی دارد که سال دوم آن با توافق طرفین فعال می‌شود. این درحالی است که هنوز باشگاه اماراتی تمایلی به تمدید یا فعال شدن این بند قرارداد نشان نداده است.

هرچند خود احمد نوراللهی با توجه به رقم سنگین قرارداد سال دوم ( به شرط توافق طرفین) با شباب الاهلی که گفته می‌شود حدود یک میلیون دلار است، تمایل دارد در امارات بماند. برهمین اساس رضا درویش به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به خواست یحیی گل محمدی سرمربی خود مذاکراتی با احمد نوراللهی انجام داده است.

مدیران باشگاه پرسپولیس خوب می‌دانند عدم مذاکره با این گزینه ممکن است فردا، پس فردا با استوری یا واکنش این بازیکن مواجه شود که هیچ تماسی از سوی باشگاه انجام نشده است بنابراین عقل سلیم حکم می‌کند رضا درویش با جدیت دنبال نوراللهی باشد. در همین ارتباط شنیدیم احمد نوراللهی به رضا درویش گفته است: " در ایران فقط برای پرسپولیس بازی می‌کنم."

به نظر می‌رسد احمد نوراللهی هنوز منتظر تصمیم نهایی باشگاه شباب الاهلی است که ببیند می‌تواند در امارات بماند و درغیر این صورت شاید فصل آینده او را با پیراهن قرمز پرسپولیس ببینیم.
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/33796
اخبار مرتبط

نظرات شما