گل‌محمدی به دنبال مهاجم سابق پرسپولیس/ کار سخت سرخ‌ها برای جذب بازیکن مورد نظر

یحیی گل‌محمدی دیروز در صحبت‌هایش تأکید زیادی بر تقویت خط حمله داشت و اعلام کرد دو مهاجم می‌خواهد که ممکن است خارجی یا داخلی باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، صحبت‌های دیروز یحیی در وهله نخست نشان می‌دهد او بعد از تمدید قرارداد با سیامک نعمتی قید جذب بازیکن جدید در خط میانی را زده و احتمالاً سعید صادقی هم راهی تیم دیگری شده است.

در عین حال اگر پرسپولیس دو بازیکن دیگر در خط حمله‌اش جذب کند لیست بزرگسالش پر خواهد شد و جا برای بازیکنانی که بیرون مانده‌اند نخواهد بود. با این حساب جدایی احسان پهلوان هم قطعی نیست و نفراتی مثل رامین رضاییان، علیرضا ابراهیمی، محمد شریفی، رضا اسدی، سعید آقایی، عیسی آل‌کثیر و علی شجاعی هم جایی در فهرست نخواهند داشت و تنها اگر همچنان بحث فهرست زیر ۲۵ سال برقرار باشد شاید نهایتاً یک بازیکن از این جمع به اسکواد فصل جدید اضافه شود.

یحیی دو مهاجم دیگر می‌خواهد و اگر یکی از آنها خارجی باشد باید یکی از خارجی‌های موجود در پرسپولیس کنار گذاشته شوند. در واقع از بین صفروف، تمیروف و هنانوف یکی کنار گذاشته خواهد شد که احتمالاً تمیروف قطعاً رفتنی است و صفروف هم شرایط متزلزلی دارد.

گفته می‌شود گزینه‌های نهایی پرسپولیس برای خط حمله همان کاسیانو مهاجم برزیلی با سابقه بازی در لیگ پرتغال و البته شهریار مغانلو است. طی سه هفته گذشته اخبار و شایعات زیادی در مورد کاسیانو شنیده می‌شود و انگار پرسپولیس گزینه خارجی دیگری غیر از او ندارد و عجیب اینکه هیچ اتفاق تازه‌ای در مورد جذب او هم مطرح نشده است.

در عین حال به نظر می‌رسد گزینه داخلی یحیی برای خط حمله هم کسی نیست جز شهریار مغانلو. مهاجمی که فصل قبل در سپاهان حضور داشت و با وجود شروع ضعیفی که داشت نهایتاً شرایط خوبی برای خود رقم زد. یحیی به خاطر شرایط فیزیکی مغانلو و کیفیت بالایی که او در نواختن ضربه نهایی دارد مایل است دوباره مغانلو را به خدمت بگیرد که باید دید باشگاه موفق به این مهم خواهد شد یا خیر.
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/34439
اخبار مرتبط

نظرات شما