پیش بینی یحیی درست از آب در آمد

دیاباته رفت تا بعد از جام جهانی!

مهاجم اهل مالی سرخپوشان دچار آسیب دیدگی شده و طبق بررسی ابتدایی، بین 6 تا هشت هفته دور از میادین خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، در شرایطی که یحیی گل محمدی در مقابل فشارها برای جذب شیخ دیاباته و اصراری که برای این انتقال وجود داشت، نسبت به وضعیت بدنی وی وسواس داشت، این بازیکن در شروع جدی تمرینات خود با این تیم، دچار آسیب دیدگی شده و شوک بزرگی به اردوی این تیم وارد کرد.

دیاباته که در تعطیلات لیگ و مرخصی‌ای که کادرفنی در نظر گرفته بود، با انگیزه زیادی از آن عبور کرد تا بتواند زیر نظر کادر بدنساز تیم آماده حضور و همراهی این تیم در ادامه فصل شود، در تمرین روز گذشته با آسیب دیدگی مواجه شده و به این منظور با دوری نزدیک به دو ماهه مواجه شده است.

مهاجم اهل مالی که سابقه حضور در استقلال و آقای گلی با این تیم را در کارنامه دارد، اکنون باید زیر نظر کادرپزشکی کار را دنبال کرده و امیدوار باشد که مدت دوری‌اش از میادین و تمرینات گروهی تیم، کمتر از میزان پیش‌بینی‌ شده باشد.

با این شرایط سرخپوشان همچنان باید به خط حمله خود با حضور یورگن لوکادیا، مهدی عبدی و حامد پاکدل بسنده کرده و در انتظار بازگشت دوباره این مهاجم اهل مالی باشند.

با توجه به تعطیلات لیگ برتر و برنامه مسابقات و همچنین مدت زمان مصدومیت شیخ دیاباته، این بازیکن تا پس از جام جهانی و شروع مجدد بازی ها نمی تواند در ترکیب پرسپولیس قرار بگیرد.
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/36551
اخبار مرتبط

نظرات شما