سنگ سفیدی را مصدوم اعلام کردند

تصمیم عجیب سرمربی تیم ملی؛ بازیکن تاثیرگذار کنار گذاشته شد

نام یکی از بازیکنان تاثیرگذار تیم ملی فوتسال ایران از فهرست جام ملت‌های آسیا خط خورد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، در شرایطی که کاروان تیم ملی فوتسال ایران از ساعت ۲ بامداد امروز شنبه، تهران را به مقصد کویت، محل برگزاری مسابقات جام ملت‌های آسیا ترک می‌کند، نام یک بازیکن بنابر دلیل عجیب در آخرین ساعات توسط وحید شمسایی خط خورد و یک تغییر در لیست ایران به وجود آمد.

محمدرضا سنگ‌سفیدی که طی سالیان اخیر یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی فوتسال بوده و جام جهانی و جام ملت‌های آسیا را در ادوار مختلف تجربه کرده،  با نظر شمسایی یکی از حاضرین در اردوی فعلی بود و حتی در تورنمنت فوتسال تایلند نیز به میدان رفت ولی نام او به بهانه عجیبی از لیست تیم ملی حذف شد.

این بازیکن که در تورنمنت اخیر فوتسال تایلند چهار بازی برای تیم ملی انجام داد و در تمرینات روزهای گذشته ایران نیز حضور ثابت داشت، به یکباره مطلع شد از فهرست کنار گذاشته شده است.

بنابرشنیده‌ها، سرپرست تیم ملی فوتسال به سنگ‌سفیدی اعلام کرده پزشکان عنوان کردند که این بازیکن مصدوم است و قبل از اعلام و هماهنگی با کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال، نام او را از فهرست جام ملت‌های آسیا حذف نموده و بهمن جعفری، بازیکن فرش‌آرا مشهد را جایگزین وی کردند.

کادر تیم ملی فوتسال در شرایطی دست به این اقدام غیر منتظره زده که فدراسیون فوتبال در پوسترهای روزشمار خود برای شروع جام ملت‌های آسیا، از تصویر سنگ‌سفیدی با شماره پیراهن او نیز در روزهای گذشته استفاده کرده بود.

سنگ‌سفیدی در شرایطی با یک تصمیم عجیب از تیم ملی فوتسال کنار گذاشته شده که پیش از این وحید شمسایی تصمیم گرفته بود ستاره‌های تاثیرگذاری مثل علی‌اصغر حسن‌زاده، فرهاد توکلی، حمید احمدی، سپهر محمدی و ... را دعوت نکند.
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/36664
اخبار مرتبط

نظرات شما