رئیس پلیس راه استان قم مطرح کرد:

کاهش ۷ درصدی تصادفات فوتی جاده‌ای قم

رئیس پلیس‌راه استان قم گفت: در ۵ماهه امسال ۹۲ نفر در حوادث رانندگی در جاده‌های استان جان خود را ازدست‌داده‌اند که در نسبت به پارسال ۷ درصد کاهش داشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سرهنگ صدفی هم در جلسه پیشگیری از وقوع جرم استان قم با اشاره به اینکه در ۵ماهه امسال ۴۵ نفر از همشهریان در اثر تصادفات درون‌شهری قم جان خود را از دست دادند گفت: باتوجه‌به آمار‌ها در ۵ماهه امسال تصادفات فوتی در مقایسه با پارسال ۱۷ درصد افزایش‌یافته است.
وی با اشاره به اینکه بیشترین تصادفات شهر قم در دو بلوار شهید خداکرم و بلوار غدیر رخ می‌دهد افزود: پارسال در بلوار غدیر به‌عنوان پرحادثه‌ترین بلوار قم ۱۷ تصادف فوتی رخ‌داده است که با آرام‌سازی و کنترل سرعت در این بلوار در ۵ماهه امسال این تعداد به صفر کاهش‌یافته است.
رئیس پلیس‌راه استان قم هم گفت: در ۵ماهه امسال تردد در محور‌های مواصلاتی استان ۴ درصد افزایش‌یافته است و در ۵ماهه امسال هم ۹۲ نفر در اثر حوادث رانندگی در جاده‌ها استان جان خود را ازدست‌داده‌اند که در مقایسه با پارسال کاهش ۷ درصدی تصادفات فوتی جاده‌ای را نشان می‌دهد.
سرهنگ پناهی افزود: در محور نیزار، دستجرد، آزادراه قم - ساوه و قم - کاشان بیشترین آمار تصادفات در ۵ماهه امسال به ثبت رسیده است.

انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/45177
اخبار مرتبط

نظرات شما