هر روز با یک شهید؛

خط زندگی‌تان را خط سرخ ولایت‌فقیه بدانید

خط زندگی را همانا خط سرخ ولایت‌فقیه بدانید چرا که ولایت‌فقیه همان خط رسول خدا است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، شهید مهدی خداجو در تاریخ چهاردهم آبان‌ماه ۱۳۴۷، در شهر مقدس قم در یک خانواده مذهبی و متدین به دنیا آمد.
از طرق سپاه در منطقه عملیاتی بدر و فکه اعزام شد و پس از چندی مجاهدت در تاریخ سیزدهم اردیبهشت‌ماه ۱۳۶۵ در منطقه عملیاتی فکه به درجه رفیع شهادت نائل آمد و در بهشت‌زهرا تهران به خاک سپرده شد.
گفتنی است پرونده شهادت این شهید والامقام در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم موجود است. 
در ادامه وصیت‌نامه این شهید والامقام را می‌خوانید.
به نام خدا که از اویم و رفتنم به‌خاطر اوست و بازگشتم به‌سوی اوست، وصیت‌نامه خود را با درود بیکران به حضرت بقیةالله الاعظم و نائب برحقش امام خمینی و امت همیشه در صحنه ایران آغاز می‌کنم.
برادران و خواهران حزب‌الله، البته من خود را خیلی حقیرتر و کوچک‌تر از آن می‌دانم که به شما وصیت نمایم، اما این نوشته‌های من درد دلی است که با شما می‌نمایم.
من سیاه‌پوش و عزادار نمی‌خواهم؛ بلکه رهرو می‌خواهم.
در طول زندگی همیشه پشتیبان امام عزیز و روحانیت مبارز باشید، چرا که دشمنان شرق و غرب همیشه نیزه هاشان به‌طرف اینها بوده و است، برادرانم هیچ‌وقت جبهه‌ها را فراموش نکنید و به ندای حسین زمانتان لبیک بگوئید تا اسلام عزیز به قوت خود باقی بماند.
به مساجد بروید چرا که سنگر اسلام است و دشمن ما از مسجد می‌ترسد، خط زندگی را همانا خط سرخ ولایت‌فقیه بدانید چرا که ولایت‌فقیه همان خط رسول خدا است، در آخر از تمامی دوستان حلالیت خود را خواهانم.
سخنی با خانواده
پدرم از اینکه در طول زندگی‌ام شما را ناراحت نمودم معذرت می‌خواهم و امیدوارم این قربانی که در راه خدا دادید قبول باشد.
از مادربزرگ عزیزم حلالیت می‌خواهم.
اما مادر عزیزم زینب وار کوله‌بار مصیبت را به دوش بکش و رسالت این شهید را به‌تمامی جهان بانگ بزن و در ضمن برادران عزیزم «ابوالفضل، حسین، هادی، محمد» از شما نیز حلالیت خود را طلب می‌نمایم؛ چون می‌دانم برادر خوبی برای شما نبودم.
تو ای خواهر مهربانم مرا حلال نما، چرا که حق برادری را در قبال تو انجام ندادم.
برای سلامتی و طول عمر امام عزیز صلوات.
خدایا، خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار.
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/45409
اخبار مرتبط

نظرات شما