مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم:

مصرف بنزین در قم ۱۵ درصد افزایش یافت

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم گفت: مصرف بنزین در استان قم در ۶ماهه نخست امسال نسبت به مدت‌زمان مشابه سال گذشته ۱۵ درصد افزایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، به نقل از خبرگزاری ایرنا، محمدرضا حصیری افزود: همچنین در این مدت مصرف نفت گاز ۱۰ درصد افزایش‌یافته اما مصرف CNG بدون تغییر است.
وی افزایش سفرهای برون‌شهری به‌خصوص در شهریورماه و همچنین افزایش خودروها را دو عامل مهم در افزایش مصرف بنزین دانست.
حصیری ادامه داد: شهروندان در راستای صرفه‌جویی در مصرف بنزین، سفرهای درون‌شهری را به حداقل برسانند، از تک‌سرنشین بودن در خودرو خودداری کنند و توجه بیشتری به ارزش بنزین داشته باشند.
وی با بیان این که با تلاش کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هیچ‌گونه مشکلی در تأمین بنزین در استان قم وجود ندارد؛ اما اصلاح مصرف را مورد تأکید قرارداد.
وی بیان کرد: تأمین به‌موقع فرآورده‌های نفتی موردنیاز بخش‌های مختلف و سوخت نیروگاه سیکل ترکیبی از مهم‌ترین برنامه‌های عملیاتی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم است.
حصیری در خصوص جایگاه عرضه سوخت در خیابان امام خمینی قم نیز گفت: این جایگاه به دلیل این که در یکی از خیابان مهم و پر آمدوشد قرار گرفته از اهمیت بالایی برخوردار است که به دلیل قدیمی بودن سیستم عرضه، کار بهسازی آن نیمه مردادماه امسال آغاز شد.
وی اضافه کرد: در ادامه بهسازی این جایگاه، مشکلاتی با شهرداری به وجود آمد که با مساعدت شهردار منطقه سه، این مشکلات نیز مرتفع شد و تا اواخر آبان‌ماه، جایگاه عرضه سوخت خیابان امام بازگشایی می‌شود.
وی با بیان این که تشدید نظارت‌ها بر فعالیت جایگاه‌های سوخت در دستور کار ما قرار گرفته است و عرضه سوخت از لحاظ کمی و کیفی مورد نظارت قرار می‌گیرد از شهروندان خواست در صورت مشاهده قاچاق بنزین، موارد را با شماره‌های ۰۹۶۲۷ و ۳۶۶۲۰۸۷۷ در میان بگذارند.
۴۷ جایگاه عرضه بنزین و نفت گاز، ۲۲ جایگاه دومنظوره (بنزین و CNG) و ۲۰ جایگاه اختصاصی عرضه CNG در استان قم فعال است.

انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/45737
اخبار مرتبط

نظرات شما