با امضا تفاهم‌نامه سه‌جانبه ؛

آمران به معروف و ناهیان از منکر در قم حمایت ویژه می‌‌شوند

تفاهم‌نامه سه‌جانبه بین دادگستری کل استان، ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر و سپاه امام علی‌ابن‌ابیطالب(ع) در راستای اجرای قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر امضا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی « قم فردا » تفاهم‌نامه سه‌جانبه دادگستری کل استان قم با ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر و بسیج مستضعفین سپاه امام علی‌بن‌ابیطالب‌(ع) استان در هفته بسیج و در راستای اجرای مواد ۲۶، ۲۵ و ۲۷ دستورالعمل اجرایی قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر منعقد شد. 

این تفاهم‌نامه به‌منظور هم‌افزایی، مشارکت و تعامل نزدیک‌تر در تحقق اهداف فریضه امربه‌معروف و نهی از منکر توسط آیت‌الله سعیدی به نمایندگی از ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر، سردار موحد به نمایندگی از بسیج مستضعفین سپاه و سعید کاویانی به نمایندگی از دادگستری کل استان تائید و امضا شد.

برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه ضابطان امربه‌معروف و نهی از منکر، نیازسنجی و تهیه متون آموزشی موردنیاز، سطح‌بندی دوره‌های آموزشی، شناسایی و سازمان‌دهی آموزشی ضابطان، صدور گواهی‌های آموزشی، انجام ارزیابی‌های آموزشی، سازمان‌دهی و اعزام اساتید، صدور کارت ویژه ضابطان امربه‌معروف و نهی از منکر و تشکیل بانک اطلاعات، از محورهای این تفاهم‌نامه سه‌جانبه است.انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/46262
اخبار مرتبط

نظرات شما